ALGI DEĞİL ELEKTRİK OPERASYONU

Fevzipaşa Mahallesi başta olmak üzere bazı mahalle ve köylerde elektrik kesintisi yapılacak. Bu algı operasyonu değil, operasyonu UEDAŞ yapacak. Vatandaşlar mağdur olmasın haberdar olsun diye haberini yapıyoruz. Yoksa konunun basınla uzaktan yakından ilgisi yok.

ALGI DEĞİL ELEKTRİK OPERASYONU
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 22.01.2023
7.866
A+
A-

Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Ramazan Işıldak sosyal medya hesabından Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı eleştirmiş, tepkilerden danışman Yavuzhan Ahıskalı’da nasibini almıştı. Bu gelişmelerin ardından Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan’ın  “Bırakın şu çingeneyi konuşmayın. Gündem yaratmaya çalışıyor. Bir b.k olmaz bu çingeneden” dediği iddia edilmiş ve Çanakkale’de çingene krizi patlak vermişti. Tam olay kapandı derken basın açıklaması yapan AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ tüm bu süreçteki gelişmeleri haber yapan basını algı operasyonu yapmakla suçladı.

 Buda UEDAŞ operasyonu

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliğinden yapılan açıklamaya göre; Enerji Nakil Hatlarında yapılacak olan tesis çalışması kapsamında aşağıda belirtilen tarihte ve belirtilen yerlerde elektrik kesintisi uygulanacaktır.

Enerji Nakil Hatlarında yapılacak olan bakım onarım çalışması kapsamında aşağıda belirtilen tarihte ve belirtilen yerlerde elektrik kesintisi uygulanacaktır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş