ALNININ AKIYLA GÖREVİNİN BAŞINDA

Çanakkale İl Özel İdaresinde uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde hizmet eden Necmettin Köksal 110 gün sonra görevinin başına döndü. İftiraya uğradığını dile getiren Köksal ‘‘Bu süreçte bana abim babam diyenler selamı sabahı kesti. Onlar bu tarihten sonra artık benim dostum ve arkadaşım değiller. Kalbimden sildim attım’’ şeklinde konuştu.

ALNININ AKIYLA GÖREVİNİN BAŞINDA
Yayınlama: 07.12.2016
4.422
A+
A-

Yanımda olanlara teşekkür ediyorum

110 gün sonra görevinin başına dönen Köksal Facebook hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Köksal yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; ‘‘ Tam kırk yıl şerefli bir şekilde hizmet verdiğim ve bir asılsız ihbar veya aslı olmayan bir iftira sebebiyle ismimin dahi yan yana getirilmesine bile tahammülümün olmadığı bir örgüt dolayısıyla 110 gün uzakta kaldığım görevime bu gün geri döndüm.

Bu süreçte maddi manevi her zaman yanımda olan bana moral desteği veren başta sevgili eşim, ablam ve kız kardeşime, çocuklarım ve sevgili eşlerine, yeğenlerime. Ayrıca burada isimlerini yazmaya sayfaların yetmeyeceği isimlerini sayamayacağım her zaman yanımda olan tüm arkadaşlarıma dostlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
 

Şerefli bir şekilde görevden ayrılacağım

Her zaman abim babam deyip deyip fikren benden istifade eden ancak zor günümde ise telefonlarıma dahi çıkmayan yolda gördüğünde başını çeviren sözde dostlarımı da öğrendiğimi açıkça ifade ediyorum. Onlar bu tarihten sonra artık benim dostum ve arkadaşım değiller. Rehberimden ve kalbimden silindiklerini bilmeleri gerekir.
İşimin başındayım ve Yaradanıma şükürler ediyorum.
20 ARALIK 2016 Tarihi itibariyle de kamu hizmetinden emekli olarak şerefli bir şekilde görevden ayrılacağımı dostlarıma gerçek gönül dostlarıma saygı ile duyururum.
SAYGILARIMLA …….!

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş