AŞIĞI MEZARA, OĞLU MAPUSA DÜŞTÜ..!

Akraba cinayetinin ardından yasak aşk çıktı. 17 yaşında katil olan B.K’nın annesi, öldürülen şahıs ile ilişkisi olduğunu itiraf etti. Çocuk yaşta hapse düşen B.K’nı ise annesi ile kuzenini aynı yatakta yakaladığı ortaya çıktı…

AŞIĞI MEZARA, OĞLU MAPUSA DÜŞTÜ..!
Yayınlama: 05.03.2019
5.449
A+
A-

Akraba cinayetinin ardından yasak aşk çıktı. 17 yaşında katil olan B.K’nın annesi, öldürülen şahıs ile ilişkisi olduğunu itiraf etti. Çocuk yaşta hapse düşen B.K’nı ise annesi ile kuzenini aynı yatakta yakaladığı ortaya çıktı…

 

Bayramiç ilçesinde 17 yaşındaki B.K.’nin, annesi H.K.’ye cep telefonundan mesaj atarak rahatsız ettiği gerekçesiyle akrabası Ramazan Demir’i (38) 17 kez bıçaklayarak öldürdüğü olayda ilginç bir gelişme yaşandı. Anne H.K. polis ve savcılıkta verdiği ifadesinde, öldürülen Ramazan Demir ile aralarında gönül ilişkisi olduğunu söyledi.

 

Bayramiç ilçesinde dün saat 02.30 sıralarında Camikebir Mahallesi, Garaj Sokak’ta meydana gelen olayda, iddiaya göre B.K. annesi H.K.’ya cep telefonundan mesaj atarak rahatsız ettiğini ileri sürdüğü akrabası Ramazan Demir’i 17 kez bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından gözaltına alınan B.K., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

EVİMİZE RAHATLIKLA GİRİP ÇIKIYORDU, DAHA ÖNCE DE İLİŞKİDE BULUNDUK…

 

Polis ve savcılık olayla ilgili soruşturma başlatırken, anne H.K.’nin ifadesine başvuruldu. H.K.’nin polis ve savcılıkta verdiği ifadesinde, Ramazan Demir ile 2 aydır gönül ilişkisi olduğunu söylediği ortaya çıktı. H.K. ifadesinde, “Ben Ramazan Demir’i seviyordum. Akrabamız olduğu için o da evimize rahatlıkla girip çıkıyordu. Son gün geldiğinde de görüştük. Fakat son görüşmemizde sadece konuştuk. Daha önce de ilişkide bulunduk” dedi.

 

EŞİ 2 YIL ÖNCE VEFAT ETMİŞ…

 

Öte yandan eşi 2 yıl önce vefat eden H.K.’nin, olaydan bir gün önce sosyal medya hesabından, ‘Zamanla ipin ucunu bırakıyor insan, kime sabır göstereceğini, kimden vazgeçeceğini, kime sen benimsin ve kime sen bilirsin, diyeceğini de zaman ile anlıyor’ paylaşımında bulunduğu ortaya çıktı.

 

AYNI YATAKTA GÖRDÜM FAKAT KENDİMİ DİZGİNLEDİM…

 

Tutuklanarak cezaevine gönderilen B.K.’nin ifadesinde ise “Annemi daha önce Ramazan Demir’le aynı yatakta gördüm fakat kendimi dizginledim. Ramazan Demir’i de bu olaydan sonra uyardım. Fakat Ramazan Demir bu uyarılarımı dikkate almadı. Beni tersledi. Ben de şuurumu kaybederek bu olayı yaptım” dedi.

Ramazan Demir’in cenazesi ise bugün Bayramiç ilçesi Çarşı Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra ilçe mezarlığında toprağa verildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.