AZ DAHA BOĞULUYORDU..!

Alkol yine şişede durduğu gibi durmadı. Köprüyü doğrultamayan vatandaş motosikletiyle Sarıçaya uçtu. Onu hayatta tutan pamuk ipliği değil teknelerin halatı oldu…

AZ DAHA BOĞULUYORDU..!
Yayınlama: 03.05.2017
6.208
A+
A-

Çanakkale’de yaşanan bir trafik kazası deyim olsa da insan hayatının gerçekte nasıl pamuk ipliğine bağlı olduğunu gözler önüne serdi. Denize düşen yılana sarılır misali çaya düşen vatandaş teknelerin halatına sarılarak hayatta kaldı.

 

Aşırı derecede alkol alan Gürbüz G. isimli vatandaş geceyi noktalamak için motosikletiyle Sarıçay içerisinde bağlı olan teknesine gitmek isterken İnönü Köprüsünü doğrultamadı. Köprünün korkuluklarının yanından aşağı uçan şahıs, aracın dengesini kaybederek çay kenarında bağlı bulunan teknelerin arasına düştü.  17 DL … plakalı motosiklet iki teknenin arasında halatlara takılarak asılı kalırken alkollü vatandaşta yaralı olmasına rağmen son bir hamleyle aynı halatlara tutunarak su üzerinde hayatta kalmaya çalıştı.

 

 

Kazayı gören vatandaşların yardıma koşmasıyla sudan çıkarılarak boğulmaktan kurtarılan Gürbüz G. başından ve yüzünden yaralı olması nedeniyle teknenin üzerine yatırılarak ambulans çağırıldı. Alkolün etkisiyle gelen sağlık ekiplerine güçlük çıkartan alkollü vatandaş polis ile birlikte ambulansa bindirilerek tedavisi için hastaneye sevk edildi. Yaralarının hafif, durumunun ise iyi olduğu bildirildi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş