BİRAZ DAHA DİKKAT..!

Aynı hata ve ihmal abartısız her gün birçok bisiklet ve motosiklet sürücüsünün canını yakıyor. Kontrolsüzce açılan o araç kapıları adeta bubi tuzağı gibi yollarda tehlike saçıyor…

BİRAZ DAHA DİKKAT..!
Yayınlama: 09.06.2017
9.622
A+
A-

Demircioğlu caddesinde bugün ucuz atlatılan ancak ders alınmadığı için sürekli tekrarlanan bir kaza yaşandı. Yasak olmasına rağmen özel aracını cadde üzerine, üstelik park yapılmaz işaretinin üstüne park eden sorumsuz bir sürücü hatasına bir yenisini daha ekledi ve aynadan yolu kontrol etmeden şoför kapısını dikkatsizce açtı.

 

Bu sırada aracın yanından geçmekte olan ve aniden açılan kapıya çarpmamak için refleksle gidonu yola kıran bisikletli genç bir kıza başka bir araç çarptı. Bayan sürücünün kullandığı 17 UL 644 plakalı beyaz renk araç yavaş gitmesine rağmen çarpmanın etkisiyle havada takla atan genç kız yola düşerek hafif yaralandı. İlk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaparken hasar gören bisiklet yoldan kaldırıldı.

 

Olay yerine gelen ambulansta yaralının tedavisi yapılırken polis tarafından da hatalı bayana cezai işlem uygulandı. Benzer kazaların ve daha acı sonuçların yaşanmaması için araç kapılarını açmadan önce mutlaka yolu kontrol etmemiz, motosiklet ve bisiklet sürücülerinin ise araçların arasından ve kapılarına yakın geçmemeye dikkat etmesi gerekiyor.

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş