BİZ TÜKENDİK, SİZ TÜKENMEYİN..!

Çanakkale Tabip Odası Koronavirüs pozitif vaka sayısının ciddi oranda arttığını, salgına karşı yeterli önlem alınmadığı belirten bir açıklamada bulundu. Açıklamada “Sigara yasağı çözüm değil. Bakanlık kısıtlama getirmiyor olabilir siz kendinizi kısıtlayın…”denildi…

BİZ TÜKENDİK, SİZ TÜKENMEYİN..!
Yayınlama: 13.11.2020
6.740
A+
A-

Çanakkale Tabip Odası Koronavirüs pozitif vaka sayısının ciddi oranda arttığını, salgına karşı yeterli önlem alınmadığı belirten bir açıklamada bulundu. Açıklamada  “Sigara yasağı çözüm değil. Bakanlık kısıtlama getirmiyor olabilir siz kendinizi kısıtlayın…”denildi…

 

SİGARA YASAĞI ÇÖZÜM DEĞİL..

 

Çanakkale Tabip Odası tarafından yapilan açıklamada “Gerçekten de pandemiye sadece sigara içiminin kontrol edilmesiyle çözüm getirilemeyeceğini burdan ifade etmek isteriz. Halkımıza uyarımız şu olacak, sağlık bakanlığı henüz birtakım kısıtlamalar getirmiyor olabilir, lütfen hareketliliğinizi azaltın. Kapalı mekanlardan ve kalabalıktan uzak durun. Yavaşlayın. Zorunlu olmadıkça hastaneleri kullanmayın..

 

TÜKENDİK…

 

Salgına karşı yeterli önlem alındığını düşünmüyoruz ve sağlık çalışanları olarak zor durumda olduğumuzu, tükendiğimizi tüm halkımıza duyurmak istiyoruz.

 

Tükendiğimizi hep birlikte güçlü bir şekilde dile getirmek, tükenmeden, ölmeden, emeğimizin hakkını alarak çalışabileceğimiz bir sağlık ortamı için, Çanakkale Tabip Odası olarak, TTB öncülüğünde ışık açma-kapama etkinliğimize tüm Çanakkale’yi davet ediyoruz. Ülke çapında dün başlayan etkinlik, saat 21.00’de başlıyor ve bir dakika boyunca ışık yakıp kapatıyoruz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.