ÇANAKKALE SANA GÜVENİYOR

Ligde üst üste başarısız sonuçlar alan Dardanelsor’da teknik direktörlük görevine Çanakkaleli başarılı teknik adam Musfata Meteertem getirildi.

ÇANAKKALE SANA GÜVENİYOR
Yayınlama: 06.02.2017
7.310
A+
A-

Ligde üst üste başarısız sonuçlar alan Dardanelsor’da teknik direktörlük görevine Çanakkaleli başarılı teknik adam Musfata Meteertem getirildi.

Dardanel bu günleri aşacaktır

Ligde istediği sonuçları bir türlü alamayan ve düşme potası içine giren Dardanelspor’da teknik Direktör Mehmet Özdemir istifa etti.Görevi kendi isteği ile bırakan Özdemir yaptığı açıklamada ‘‘ Dardanelspor’daki görevimi gördüğüm lüzum üzerine Manisa Bld spor maçından sonra aldığım karar neticesinde kendi isteğimle bırakıyorum. DARDANELSPOR büyük bir camia elbet bu hak etmediği günleri de aşacaktır. DARDANELSPOR Yönetim Kuruluna ve futbolcu kardeşlerime bundan böyle başarılar diler. herkese çok teşekkür ederim’’şeklinde konuştu.

 

Tekrar Dardanelspor’da

 

Özdemir’in istifasının ardından teknik direktörlük görevine Çanakkaleli başarılı teknik adam Mustata Meteertem getirildi. En son Serhat Ardahan Spor’un teknik direktörlüğünü yapan Meteertem bundan sonra Dardanelspor’un başarısı için ter dökecek. Meteertem 2008-2010 yılları arasında Dardanelspor’da teknik direktörlük görevinde bulunmuş takımın başında 34 maça çıkmıştı. Dardanelspor alt yapısında uzun yıllardır hizmet veren Meteertem’in Dardanelspor’u hak ettiği yere taşıyacağına inanılıyor.

 

Meteertem’in görev yaptığı takımlar

 

 

 

 Serhat Ardahan

16/17 (25 Tem 2016) 

16/17 (21 Kas 2016) 

Teknik Direktör

 

 Yalovaspor

15/16 (18 Eyl 2015) 

15/16 (30 Haz 2016) 

Teknik Direktör

 

 Dardanelspor

14/15 (11 Eyl 2014) 

14/15 (30 Haz 2015) 

Alt yapı koordinatörü

 

 Ankara Şekerspor

12/13 (2 Nis 2013) 

12/13 (30 Haz 2013) 

Teknik Direktör

 

 Afyonkarahisar

11/12 (22 Ağu 2011) 

11/12 (14 Şub 2012) 

Teknik Direktör

 

 Dardanelspor

08/09 (26 Ağu 2008) 

09/10 (30 Haz 2010) 

Teknik Direktör

 

 Çanakkale İdare

07/08 (16 Eki 2007) 

07/08 (30 Haz 2008) 

Teknik Direktör

 

 Dardanelspor

05/06 (21 Ara 2005) 

06/07 (30 Haz 2007) 

Alt yapı koordinatörü

 

 Dardanelspor

05/06 (26 Eki 2005) 

05/06 (6 Ara 2005) 

Teknik Direktör

 

 Dardanelspor

03/04 (26 Ağu 2003) 

05/06 (26 Eki 2005) 

Alt yapı koordinatörü

 

 Geliboluspor

00/01 (29 Ağu 2000) 

00/01 (20 Nis 2001) 

Teknik Direktör

 

 Dardanelspor

99/00 (5 Ağu 1999) 

00/01 (11 Tem 2000) 

Antrenör

 

 Keşanspor

97/98 (25 Şub 1998) 

97/98 (30 Haz 1998) 

Teknik Direktör

 

 Keşanspor

97/98 (5 Ağu 1997) 

97/98 (16 Oca 1998) 

Teknik Direktör

 

 Dardanelspor

95/96 (23 Ağu 1995) 

96/97 (30 Haz 1997) 

Alt yapı koordinatörü

 

 Dardanel Alt.

94/95 (11 Tem 1994) 

94/95 (30 Haz 1995) 

Antrenör

 

 M.Kemalpaşaspor

91/92 (19 Tem 1991) 

92/93 (30 Haz 1993) 

Antrenör

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş