Çanakkale’nin Geleceğine İnanın ve Yatırım Yapın

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu toplantılarına katılmaması nedeniyle sık sık eleştirilen ve uzun süredir ne Çanakkale’de görülen nede sesi duyulan Başkan Bülend Engin, Ankara’da ortaya çıktı.

Çanakkale’nin Geleceğine İnanın ve Yatırım Yapın
Yayınlama: 09.11.2016
685
A+
A-

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülend Engin, AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan’ı TBMM’de ziyaret etti. Ziyarete ilişkin sadece Turan açıklamada bulunurken Engin yine sesizliğini korudu. Bülent Turan, olumlu mesajlar vermesine karşın kapalı kapılar ardında son zamanlarda ÇTSO’da şiddetlenen kavgalarında gündeme geldiği iddia edildi.

ÇTSO’nun Çanakkale için önemli kurumların başında geldiğini belirten Milletvekili Bülent Turan, “Sanayicilerimiz, işadamlarımız Çanakkale’nin geleceğine inanmalı ve bu doğrultuda yatırımlarını sürdürmeli” dedi.

Turan, “ÇTSO’yu Çanakkale’nin geleceğinde önemli bir yerde görüyoruz. Kamu yatırımlarında Çanakkale hakettiği payı alıyor. Özel sektör yatırımlarında ise her ziyaretimizde fırsatları değerlendirmeye çalışıyor, işadamlarını Çanakkale’ye davet ediyoruz. Çanakkale’nin kaderi olarak gördüğümüz 1915 Çanakkale Köprüsü’nde ilk kazmanın 18 Mart’ta atılacak olması dikkatleri Çanakkale’nin üzerine çekiyor. Çanakkaleli iş adamlarımızı da bu konuda daha fazla insiyatif almaya davet ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş