DAĞLAR SİZİ ÇAĞIRIYOR

Ücretsiz Kazdağları gezileri başlıyor. İki ay boyunca profesyonel rehber eşliğinde geziler devam edecek. 1 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan gezi programı, 30 Ağustos Çarşamba günü sona erecek.

DAĞLAR SİZİ ÇAĞIRIYOR
Yayınlama: 12.06.2017
3.863
A+
A-

Çanakkale Belediyesi tarafından “Kazdağlarımıza Sahip Çıkmaya Gidiyoruz” sloganı ile bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan Kazdağları gezisi 1 Temmuz Cumartesi günü başlayacak.

Çanakkale halkını bölgenin doğal güzellikleri ile buluşturmanın yanı sıra, altın arama faaliyetleri ile başlayan ve oluşması muhtemel zararlar hakkında da bilgilendirmede bulunmak amacı ile Çanakkale Belediyesinin düzenlediği Kazdağları gezi programı için kayıtlar, 15 Haziran Perşembe günü başlayacak. “Kazdağlarımıza Sahip Çıkmaya Gidiyoruz 7. Yıl” sloganıyla düzenlenen gezilere katılacak vatandaşlara, profesyonel rehber eşliğinde Kazdağlarında geçekleştirilen altın arama çalışmalarının olumsuzlukları ve Kazdağları mitolojisi, endemik türleri konusunda bilgilendirilecek.

Temmuz ayında Cumartesi ve Pazar günleri, Ağustos ayında ise Çarşamba, Cumartesi Pazar günleri düzenlenecek olan gezi programı kapsamında vatandaşlar, 27 kişilik gruplar halinde Kazdağlarının eşsiz güzelliğini görme fırsatı bulacak. 1 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan gezi programı, 30 Ağustos Çarşamba günü sona erecek.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş