DAYAKTAN KABURGALARI KIRILDI..!

Geçtiğimiz Nisan ayında eşi köy muhtarı İ.M.K. tarafından şırıngalı iğne tehdidiyle cinsel istismarda bulunulup zorla evinden kaçırılan ve 3 gün öncede esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan İ.K. perişan halde bir evin bahçesinde bulundu…

DAYAKTAN KABURGALARI KIRILDI..!
Yayınlama: 10.06.2022
5.833
A+
A-

Geçtiğimiz Nisan ayında eşi köy muhtarı İ.M.K. tarafından şırıngalı iğne tehdidiyle cinsel istismarda bulunulup zorla evinden kaçırılan ve 3 gün öncede esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan İ.K. perişan halde bir evin bahçesinde bulundu.

Bir kez daha hakkında uzaklaştırma kararı bulunan kocası tarafından kaçırılan talihsiz kadının, başına silah dayandığı, zehirli iğneyle ölümle tehdit edildiği, bayıltana kadar dövülerek kaburgalarının kırıldığı ve defalarca cinsel istismara uğradığı öğrenildi…

 

Esrarengiz şekilde kaybolan ve kendisinden haber alınamadığı için hayatından endişe edilen genç kadın, bir evin bahçesinde perişan halde bulundu. İki gündür her yerde aranan İ.K’nın, yine eşi tarafından kaçırıldığı belirlendi. Darp edilen yarı baygın halde ki kadın, tedavi altına alınırken 3 gün boyunca yaşadığı dehşet dolu dakikaları Jandarma’ya anlattı.

 

İşe gitmek için Salı günü evden ayrıldığını söyleyen İ.K. boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı İ.M.K’nın eve zorla değil, oğlunu kandırarak girdiğini söyledi.

 

OĞLUNA SÖZ VEREREK KAPIYI AÇTIRDI…

 

İddiaya göre eşinin işe gitmesini fırsat bilen İ.M.K. eve gelerek kapıyı çaldı. Annesine hiçbir şey yapmayacağı konusunda evde yalnız olan oğlunu ikna eden adam, içeriye girerek okul çıkışı köye gitmesini söylediği oğlunu evden gönderdi.

 

BANYOYA GİZLENİP BEKLEDİ…

 

Evde tek başına boşanma aşamasında ki eşini beklemeye başlayan İ.M.K. akşam saatlerinde ses duyunca banyoya gizlendi. Her şeyden habersiz eve giren genç kadın, bir süre dinlendikten sonra banyoya girdi. İddiaya göre eşinin üzerine atlayan acımasız adam, ağzını kapatarak eşini darp etmeye başladı.

 

GELMEZSEN ANINDA ÖLÜRSÜN…

 

Gözyaşları içersinde yalvarmasına rağmen eşine defalarca cinsel istismarda bulunan İ.M.K. cebinden çıkardığı şırıngalarla “Benimle geleceksin. Gelmezsen bu şırıngaları sana saplarım ve anında ölürsün” tehdidinde bulundu. Çaresiz kadını evden çıkartan İ.M.K. dışarıda bekleyen araca bindirerek darp etmeye devam etti.

 

DAYAKTAN KABURGALARI KIRILDI…

 

İki çocuğunun annesini Şerbetli Köyü yakınlarında araçtan indiren İ.M.K. kendisine yardım eden arkadaşını gönderdi. Eşini kelepçeleyip kafasına silah dayadığı ileri sürülen acımasız adam; “Seni öldüreceğim ve dereye gömeceğim” diyerek ormana sürükledi. Aldığı darbeler sonucu talihsiz kadının kaburgalarının kırıldığı öğrenildi.

 

BAŞINA SİLAH DAYAYARAK SUSTURDU…

 

Dehşet ormanda da devam ederken Jandarma’nın siren seslerini duyarak panikleyen İ.M.K. darp ettiği eşinin başına silah dayayarak ses çıkarmamasını söyledi. Aç ve susuz bir şekilde 2 gün boyunca Jandarma’dan saklanan İ.M.K. ekipler 3 kez yanından geçince yakalayacağını anlayarak sonunda eşini bırakma kararı aldı.

 

ŞİKAYETÇİ OLURSAN ÖLDÜRÜRÜM…

 

Yediği dayak, yorgunluk ve açlıktan baygınlık geçiren acılı kadına tehditler savuran İ.M.K. kendisinden şikayetçi olması halinde öldüreceğini söyleyerek eşini gece geç saatlerde Şerbetli Köyü’ndeki evine bıraktı. Zanlı olay yerinden kaçarken genç kadın Jandarma’yı arayarak şikayetçi oldu.

 

HALA BELİNDE TABANCA MUHTARLIK YAPIYOR…

 

Boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi tarafından iki kez kaçırılan, darp edilen, başına silah dayanan ve zehirli iğneyle ölümle tehdit edilen talihsiz kadının yaşadıkları başta ailesi olmak üzere herkesi isyan ettirdi. Halen tutuklanmayan ve belinde tabanca ile dolaşmaya devam eden İ.M.K’nın muhtarlık görevinden uzaklaştırılmaması da tepkiye neden oldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş