DP ile CHP, Hayırlısı Olsun Dedi..!

Referandum süreci yaklaşırken, Çanakkale’de de siyasetin gündemi ısınmaya devam ediyor. CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ile Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan, Demokrat Parti (DP) yöneticileri ile bir araya geldi…

DP ile CHP, Hayırlısı Olsun Dedi..!
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 22.01.2023
3.588
A+
A-

Referandum süreci yaklaşırken, Çanakkale’de de siyasetin gündemi ısınmaya devam ediyor. CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ile Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan, Demokrat Parti (DP) yöneticileri ile bir araya geldi.

DP İl Başkanı Ahmet Öztürk, İl Başkan Yardımcısı Refik Süngü ve Gelibolu İlçe Başkanı Servet Yanık ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen CHP’liler, önceki gün de DP’nin tüm ilçe başkanlarıyla buluştular.

Erkek ve Soydan yapılan görüşmelerden sonra ortak açıklama yaptılar: “Önümüzde bir parti seçimi yok. 16 Nisan’da yapılacak Türkiye’nin geleceğinin oylanmasıdır. Bu iş DP ya da CHP konusu değildir; vatan, millet söz konusudur. İşte bu anlayışla hareket eden Partimiz, yine aynı yaklaşımı benimsemiş DP’nin Çanakkale’deki yöneticileriyle bir araya geldik. Referanduma sunulacak paketin ülkemizin geleceğini nasıl etkileyeceğini ayrıntılarıyla masaya yatırdık. Her iki tarafın da kaygılarının benzer olmasının altını çizmekte yarar var. Görüşmeler çok verimli geçti. İnşallah 16 Nisan’da ‘hayır’lı bir sonuç alacağız.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.