KRAMPON MU GİYECEKLER..!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreninde, kız öğrencilerin sivri topuklu ayakkabı giymemeleri yasaklandı…

KRAMPON MU GİYECEKLER..!
Yayınlama: 20.06.2017
4.120
A+
A-

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından Türkiye’de bir ilke imza atıldı ve mezuniyet töreninde kız öğrencilerin topuklu ayakkabı giymesi yasaklandı. Gerekçe olarak ise topukların çim saha ve tartan pistin zarar vermesi gösterildi.

 

YASAĞA UYMAYANLAR ÇIPLAK AYAKLA MI YÜRÜYECEK..!

 

ÇOMÜ’de 2016-17 eğitim öğretim yılı mezuniyet ankara escort töreni 22 Haziran Perşembe günü saat 17.00’de Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda yapılacak. Yüzlerce öğrencinin katılacağı mezuniyet töreni öncesinde kız öğrencilere önemli bir uyarı yapıldı. ÇOMÜ internet sitesi duyurular bölümünde, ‘Mezuniyet töreninin yapılacağı 18 Mart Stadyumu’nda bulunan tartan pistin ve çim sahanın zarar görmemesi için tören yürüyüşü esnasında sivri topuklu ayakkabı giyilmesine izin verilmeyecektir’ ifadesine yer verildi.

 

PROTESTO ETMEYE HAZIRLANIYORLAR…

 

Bugüne kadar gerçekleştirilen törenlerde hiçbir zarar meydana gelmez ve futbolcuların giydiği çivili kramponlar görmezden gelinirken alınan bu kararın hangi ince düşüncenin ürünü olduğu merak ediliyor. Öte yandan uygulamaya başta kadınlar olmak üzere çeşitli kesimlerden tepki gelirken öğrencilerin kararı protesto etmeye hazırlandığı öğrenildi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş