SUÇ İŞLİYORLAR

Çanakkale Kent Konseyi Başkan Adayı Engin Kandemir, mevcut yönetimin makam işgali yaptığını, haklarında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

SUÇ İŞLİYORLAR
Yayınlama: 17.01.2017
5.739
A+
A-

Yılan hikayesine dönen kent konseyi seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Kandemir açtı ağzını yumdu gözünü. Mevcut yönetimi çok sert ifadelerle eleştiren Kandemir, seçimlerin bir an önce yapılması gerektiğine vurgu yaptı. Mevcut yönetim hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyleyen Kandemir ‘‘Makam işgali yaparak suç işliyorlar. Bu hafta içinde haklarında suç duyurusunda bulunacağız’’ şeklinde konuştu.

 

Neden halktan kaçıyorsunuz

 

Mevcut yönetimin hala seçim tarihini belirlemediğini dile getiren Kandemir, yönetimi hedef alarak şunları söyledi ; ‘‘Adaletsiz siniz, kaçan sizsiniz. Haksız olan sizsiniz, tarih kentinde tarih vermeyen sizsiniz, sivil toplum örgütlerini hiçe sayan sizsiniz. Mahkemeleri mahkemelere veren sizsiniz. Tarihi geçiren sizsiniz. Şehir demokrasisi oynayan sizsiniz. Yediği haram söylediği yalan sizsiniz. Peki, siz kimsiniz neden halktan kaçıyorsunuz. Ne kadar kaçarsanız kaçın tepenizdeyim. Anlamayanlar geçmişteki anlamayanlardan ders alsınlar yeter.’’

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş