TÜRKİYE’NİN GÖZÜ KULAĞI BU FUARDA..!

16’ncı kez düzenlenecek olan Biga Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 3 gün sürecek, son teknoloji ve yenilikleri çiftçilerimizle buluşturacak. Biga Fuarı’nın açılış töreninin 30 Eylül Cuma günü Saat: 14:30’da yapılacağını ifade eden Biga Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Şadan Doğan, “Tüm halkımızı Güney Marmara’nın en büyük tanıtım etkinliği olan Biga fuarına bekliyoruz” dedi…

TÜRKİYE’NİN GÖZÜ KULAĞI BU FUARDA..!
Yayınlama: 23.09.2022
1.888
A+
A-

16’ncı kez düzenlenecek olan Biga Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 3 gün sürecek, son teknoloji ve yenilikleri çiftçilerimizle buluşturacak. Biga Fuarı’nın açılış töreninin 30 Eylül Cuma günü Saat: 14:30’da yapılacağını ifade eden Biga Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Şadan Doğan, “Tüm halkımızı  Güney Marmara’nın en büyük tanıtım etkinliği olan Biga fuarına bekliyoruz” dedi…

 

GEÇEN YIL 100 BİN KİŞİ FUARI ZİYARET ETTİ…

 

Biga fuarı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Doğan, “Bu yıl 16’ncısını düzenlediğimiz Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın Bigamıza ve Güney Marmara’ya hayırlı olmasını diliyorum. Biga’da ilk ciddi fuar girişimlerinin 1994-1995’li yıllırda yapıldığını görüyoruz. Biga Fuarı şu anda ise Türkiye ve hatta yurt dışında bile adından söz ettirmeye başladı. Bazı hayallerimizin gerçekleştiğini görmek bizi son derece mutlu ediyor. Geçen sene yaptığımız fuarda 100 binin üzerinde bir ziyaretçimiz oldu.

 

130’A YAKIN FİRMAMIZ FUARA KATILDI…

 

Hem ilçelerimizden hem de diğer illerimizden üretici, perakende ve toptan olmak üzere 130’a yakın firmamız fuara katıldı. Tarım, hayvancılık ve tarıma dayalı sanayinin Biga ve bölge ekonomisinde ciddi bir yeri var. Biz bu noktada, sanayileşme ve hammaddenin nihai ürüne evrilmesindeki süreçte ciddi bir yol kat ettik. Bu anlamda ciddi firmalarımız var. Tabi tüm bu konularda Biga Tticaret ve Sanayi Odası olarak tüm paydaşlarımızla birlikte çalışmalara devam edeceğiz.

 

GÜNEY MARMARA’NIN EN BÜYÜĞÜ…

 

Bu nedenlerden dolayı, 49.yılımızda üyelerimize ve bölgemize daha etkili ve verimli hizmet vermek adına 30 Eylül-01-02 Ekim 2022 tarihlerinde Güney Marmara’nın en büyük tanıtım etkinliği olan Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nı (Biga Fuarı) 30 Eylül Cuma günü Biga’daki tüm kamu, belediye ve meslek kuruluşları ile elele vererek onaltıncı kez açıyoruz.

30 Eylül-02 Ekim 2022 tarihlerinde Biga Belediyesi’ne ait 22 bin metrekarelik kapalı pazar yerinde düzenleyeceğimiz ve 30 Eylül Cuma günü saat 14.30’da açılış kurdelâsını keseceğimiz Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’na; kısa adıyla BİGA FUARI’na katılımlarınızı bekler, saygılar sunarım” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş