ACAR, DEVA OLMAYA TALİP..!

DEVA Partisi Çanakkale Kurucu Merkez İlçe Başkanı İsmail Acar oldu. Acar’a mazbatasını DEVA Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Berkan Karaca verdi…

ACAR, DEVA OLMAYA TALİP..!
Yayınlama: 06.08.2020
11.662
A+
A-

DEVA Partisi Çanakkale Kurucu Merkez İlçe Başkanı İsmail Acar oldu. Acar’a mazbatasını DEVA Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Berkan Karaca verdi…

 

DEVA Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Berkan Karaca, Kurucu Merkez İlçe Başkanı İsmail Acar’a başarılar dileyerek, “Teşkilatlanma çalışmalarımız kapsamında merkez ilçe başkanımız olarak İsmail Acar’ı görevlendirmiş bulunmaktayız. Kendisi alanında son derece başarılı bir arkadaşımız olup iş hayatında gösterdiği başarıyı siyasette de göstereceğine inancımız sonsuz. Kendisine görevinde başarılar diliyor, memleketimize faydalı işler yapmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

SÖZ VERİYORUM…

 

Kurucu Merkez İlçe Başkanı İsmail Acar, göreve layık olmak için çok çalışacaklarını ifade etti. Acar, yaptığı açıklamada; “Sayın Kurucu İl Başkanım Av. Berkan Karaca ve kurucu heyetimizin takdirleri sonucunda Merkez İlçe Başkanlığı görevine layık görülmenin sevinci içerisindeyim. Bu mukaddes görevi en iyi şekilde yapacağıma, dürüst çizgimden sapmayacağıma, Çanakkale halkına ve değerlerine layık işlerde olacağıma söz veriyorum.”

 

İSMAİL ACAR KİMDİR..?

 

İsmail Acar, 1985 yılında Çanakkale’nin merkeze bağlı Yapıldak köyünde dünyaya geldi. İlköğrenimini Yapıldak Köyü’nde, ortaöğretimini Çanakkale Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde (Burslu- İngilizce) tamamladı.

 

2012 yılında inşaat mühendisliği mesleğine aile şirketinde başlayan Acar, müteahhitlik, proje yapımı ve taahhüt gibi işlerde çalıştı. İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi’nde ve Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Birliği Derneği’nde (ÇİMDER) Genel Sekreterlik görevlerini üstlenmektedir. Acar, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.