AK PARTİDE ŞOK İSTİFA…!

AK Partili başarılı ilçe başkanı gece yarısı görevinden istifa etti. İstifa haberi teşkilatlarda şok etkisi yarattı.

AK PARTİDE ŞOK İSTİFA…!
Yayınlama: 12.05.2020
10.831
A+
A-

AK Partili başarılı ilçe başkanı gece yarısı görevinden istifa etti. İstifa haberi teşkilatlarda şok etkisi yarattı.

 

AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin ilçe başkanlığı görevinden istifa etti. Son yapılan yerel seçimlerde Biga, Karabiga ve Gümüççay belediye başkanlıklarının kazanılmasında önemli rol oynayan Şahin’in istifası teşkilatta şok etkisi yarattı.

 

İstifasını sosyal medya hesabından duyuran Şahin’e destek mesajları yağdı. Bazı partilerden gelen yorumlar ise ilginçti bir partili “Olmadı be Ahmet şahin kardeşim Dik duranlar hep harcanacak mı? bu davada Yazık Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim” şeklinde yorum yaparken bir diğer partili ise “Öncelikle bize gençlik kolları teşkilatımızda başkanlıktan çok abilik yaptığınız için, yol gösterdiğiniz için, her zaman hakkın ve doğrunun yanında olduğunuz için çok teşekkürler başkanım. Ben bu yola sizinle girdim, sizinle yürüdüm. Aktif siyasi hayatıma ara verme kararı almıştım. Şimdi siyasi hayatımı tamamen noktalıyorum. Bugüne kadar hep dik durduk, sağa sola eğilenlerden hiç olmadık, menfaatçilerden hiç olmadık,güç düşkünleri gibi makam mevki peşinde savrulmadık yüce Allah bizi biliyor gönlün rahat olsun abim” yorumunda bulundu.

 

Ahmet Şahin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

 

“Kıymetli Bigalı Hemşehrilerim;

 

Bir dava hareketi olan AK Partimizde başladığım siyasi hayatımda, 6 yıldır AK Parti Biga İlçe Başkanlığı görevimi layıkıyla yapmak için gece gündüz demeden, zaman mefhumu gözetmeden tüm dava arkadaşlarımızla Biga’mıza ve partimize hizmet için çalıştık. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla tüm gücümüzle ilgilendik ve çözümü için çaba gösterdik.

 

 Teşkilat bilinciyle hareket ederek bu güne kadar ve son olarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerden vatandaşlarımızın teveccühüyle partimiz ve Cumhur İttifakı olarak alnımızın akıyla başarıyla çıktık. Amacım Biga, Gümüşçay ve Karabiga’mızda AK Partili belediyelerimizin canla başla çalışarak gönül belediyeciliği sunmasını sağlamaktı ve bu misyonumu tamamladım.

 

Bilindiği gibi tüm Türkiye’de ve Çanakkale’de başlayan yenilenme sürecinde Biga’mızdaki bayrak ve hizmet yarışında yeni arkadaşlarımızın yolunu açacağız. Siyaset fedakarlıktır diyerek ihmal ettiğimiz uzun bir sürecin sonunda artık aileme vakit ayıracak ve işime yöneleceğim.

 

Elbette ki bana her zaman güç veren ve desteğini her zaman yanında hissettiğim eşime minnet borçluyum. En başından bugüne görev istenmez, verilir düsturuyla hareket ederken, yol arkadaşlığı yaptığım AK Parti teşkilatımızın tüm değerli mensuplarına teşekkür ederim.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çıktığımız bu kutlu yolda AK Partimiz ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Necip milletimiz ve gönüllerin şehri Biga’mız için her zaman hizmet saflarında yürüyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Kıymetli hemşehrilerimi en kalbi duygularımla selamlıyor saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum.

 

Hoşça ve sağlıkla kalmanız dileğiyle…

Allah’a emanet olun.

 

Ahmet ŞAHİN

Inşaat Yük. Mühendisi

 

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.