AYLARDIR İSTİSMAR EDİYORMUŞ..!

Küçük yaşta ki kız ve erkek çocuklarını taciz ettiği belirlenen sapık yakalanarak cezaevine gönderildi. Kendisi de evli ve çocuklu olan ahlaksız adamın, para vererek cinsel istismarda bulunduğu mağdur çocukların sayısının artmasından endişe ediliyor…

AYLARDIR İSTİSMAR EDİYORMUŞ..!
Yayınlama: 05.09.2018
9.078
A+
A-

Küçük yaşta ki kız ve erkek çocuklarını taciz ettiği belirlenen sapık yakalanarak cezaevine gönderildi. Kendiside evli ve çocuklu olan ahlaksız adamın, para vererek cinsel istismarda bulunduğu mağdur çocukların sayısının artmasından endişe ediliyor…

 

Son zamanlarda artan çocukların yaşadığı cinsel taciz haberlerinin bir yenisi daha Biga’dan geldi. Yaşları 7-8-9 olan küçük çocukları taciz ettiği şüphesiyle 52 yaşındaki H.C. gözaltına alındı.

 

SUSMALARI İÇİN HEM PARA VERMİŞ HEM TEHDİT ETMİŞ…

 

Evli ve 2 çocuk babası H.C.’nin 7-8-9 yaşlarındaki aralarında erkek ve kız çocukların olduğu 5 çocuğa yaklaşık 3 aydır tacizde bulunduğu iddia edildi. Gerçekleştiği iddia edilen cinsel taciz olayı, çocuklardan birinin ailesine yaşadıklarını anlatmasıyla ortaya çıktı. Yaşadıklarını ailesine anlatan küçük çocuğun iddiasına göre cinsel tacizde bulunduğu çocuklara para veren H.C. ailelerine söylememeleri için de çocuklara tehditte bulundu.

 

MAĞDUR ÇOCUK SAYISININ ARTMASINDAN ENDİŞE EDİLİYOR…

 

Daha fazla çocuğun cinsel tacize uğradığı iddia edilirken, 5 aile; evli ve iki çocuk babası H.C.’den şikayetçi oldu. Pedagog eşliğinde çocukların ifadeleri alınırken; gözaltına alınan H.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çocukların ve ailelerin psikolojik destek alması bekleniyor. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.