BU NE RAHATLIK..!

Çanakkale’nin en merkezi yerinde İskele Meydanı yanı Ziraat Bankası karşısında bulunan Çiftlik Market soyuldu. Polis, güvenlik kamerasına rağmen babasının çiftliği gibi rahatlıkla girip alkol, sigara ve kasadaki paraları çalan hırsızın peşinde…

BU NE RAHATLIK..!
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 22.01.2023
7.898
A+
A-

Çanakkale’nin en merkezi yerinde bulunan Çiftlik Market soyuldu. İşletme sahibi Ali Türker, sabah iş yerini açmaya geldiğinde yan tarafta olan camın kırık olduğunu gördü. Kasanında açık olduğunu fark eden Türker, güvenlik kamerasını incelediğinde camı, şişe ile kırarak içeri giren birinin alkol, sigara ve kasadaki paraları alarak gittiğini gördü. Türker, Çanakkale’nin en merkezi yerinde bu kadar rahat hırsızlık yapılmasını şaşkınlıkla karşıladığını belirtti. Polis ekiplerinin hırsızlık yapan şahsı güvenlik kamerasından tespit ettiklerini ve arama çalışmalarına başladıklarını söyledi.

POLİS KİMLİĞİNİ TESPİT ETTİ…

Türker; “Şahıs camı kırarak içeri girmiş, sigara, içki ve kasayı boşaltmış. Gayet rahat bir şekilde çıkmış ve gitmiş. Yan tarafımız Valilik, karşımız Ziraat Bankası rahat bir şekilde içeriye girmiş ve kafasına esenleri almış. Gece saat dörtte en karanlık zamanı seçmiş ancak yoldan gelirken şahsın suratı gayet açık görülüyor. Polisler kendisini hemen tespit etti” diye konuştu.  (Eren Aşnaz)

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş