BİR KUTU İLAÇ İÇMİŞ..!

Öğrencisini hırsız diye teşhir etmesi nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan okul müdürü bunalıma girerek intihara kalkıştı. Müdür, sosyal medyadan bir de veda mesajı yayınladı…

BİR KUTU İLAÇ İÇMİŞ..!
Yayınlama: 27.09.2017
5.990
A+
A-

Okula ait dizüstü bilgisayarı oyun oynamak için eve götürdüğü iddiasıyla tüm öğrencilerin karşısına çıkardığı 4-A sınıfı öğrencisi S.A.’yı ‘hırsız’ diye teşhir eden Bayramiç Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü T.Ö. yaşananlardan dolayı bunalıma girerek evinde hap içmek suretiyle intihar girişiminde bulundu.

 

HERKES BİLGİSAYAR HEDİYE ETMEK İSTİYOR…

 

Bayramiç İlçesi’ndeki Mustafa Kemal İlkokulu’nun 4-A sınıfı öğrencisi 10 yaşındaki S.A.’nın, okula ait dizüstü bilgisayarı alıp oyun oynamak için eve götürmesi nedeniyle, Müdür T.Ö. tarafından tüm öğrencilerin karşısına çıkartılarak, ‘hırsız’ diye teşhir edilmesi basına yansıdı. Ardından çok sayıda kişi, taşımalı sistemle Aşağı Şapçı Köyü’nden Bayramiç Merkezi’ndeki Mustafa Kemal İlkokulu’na gelen öğrenci S.A.’ya bilgisayar hediye etmek için harekete geçti.

 

MÜDÜR İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU…

 

Öte yandan olay nedeniyle 15 gün izin alıp, emekliliğini isteyen Okul Müdürü T.Ö., Çanakkale Merkezi’ndeki evinde ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Evdeki yakınları, 112 Acil Servisi arayıp yardım istedi. Ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılan T.Ö.’ye ilk müdahale yapılarak, midesi yıkandı. Doktorlar, T.Ö.’nün bilincinin açık ve sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti.

 

SOSYAL MEDYA HESABINDAN VEDA MESAJI…

 

İntihar girişiminde bulunan T.Ö., Facebook hesabından, ‘İnsanın onuru bu kadar mı ucuz? 40 yıllık meslek hayatımda binlerce öğrencim var. Her gittiğim okulda hep eser bıraktım. Aleyhimde konuşanları yalnız Allah’a havale ediyorum. Hoşçakalın kral ve kraliçelerim, aşklarım. Müdür amca, müdür dede artık yok. Atatürk’le kalın, Cumhuriyet sevdalısı olarak yaşayın. Hepinizi kucak dolusu öptüm’ yazılı bir paylaşımda bulunduğu belirlendi.

 

NELER YAŞANMIŞTI..?

 

Bayramiç’teki Mustafa Kemal İlkokulu’na ait bir dizüstü bilgisayarın geçen 18 Eylül Pazartesi günü ortadan kaybolması ardından, okul müdürü T.Ö., güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Görüntülerden dizüstü bilgisayarın 4’üncü sınıf öğrencisi S.A. tarafından götürüldüğü tespit edildi. Okul Müdürü, S.A.’dan bilgisayarı getirmesini istedi. S.A.’nın, oyun oynamak için eve götürdüğü bilgisayarı getirmesinin ardından okul müdürü T.Ö., 20 Eylül Çarşamba sabahı yapılan okula giriş töreninde çocuğu yanına alıp öğretmen ve öğrencilerin gözü önünde, iddiaya göre ‘hırsız’ olarak teşhir etti. Törene katılanlar şaşırırken, rencide olan öğrenci S.A. ise gözyaşlarına boğuldu. Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Gökhan da konu ile ilgili idari soruşturma başlatıldığını ve müfettiş istediklerini söyledi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş