BU HEDİYEYİ ÇOK SEVECEKLER

Belediye çocukların büyük bir bölümünün hiç görmediği ya da deneme imkanı bulamadığı buz pateni pistini karne hediyesi olarak ilçeye getirme kararı aldı

BU HEDİYEYİ ÇOK SEVECEKLER
Yayınlama: 19.01.2017
6.418
A+
A-

 

Bayramiç İlçesi Belediyesi, sosyal etkinler kapsamında 20 Ocak Cuma günü yarı yıl tatiline girecek öğrencilere, karne hediyesi olarak ücretsiz buz pateni yapma imkanı sunacak.

 

Bayramiç Belediyesi, çocukların büyük bir bölümünün hiç görmediği ya da deneme imkanı bulamadığı buz pateni pistini karne hediyesi olarak İlçeye getirme kararı aldı. İlçedeki çocuklar, Yıldırım Akbulut Meydanı’na kurulacak buz pateni pistinden 23-30 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, “Geleceğimiz olan çocuklarımız yoğun ve stresli bir eğitim öğretim yılı geçirdi. Sömestr tatilinde hiç olmazsa stresten uzak eğlenceli günler geçirsinler istedik. Bu nedenle de İlçemize kiralık olarak buz pateni pisti getirmeye karar verdik. Çocuklarımız tatil süresince burada ücretsiz olarak paten yapmanın keyfini yaşacak” dedi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş