BU HEPİMİZİN GÖREVİ

Referandum sürecinin çok önemli olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan vatandaşların mutlaka seçmen listelerini kontrol etmesi gerektiğini belitti.

BU HEPİMİZİN GÖREVİ
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 22.01.2023
2.887
A+
A-

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan referandum öncesi askıya çıkan seçmen listelerinde kendi ismini kontrol ederken, referandum sürecinin önemli olduğunu ve vatandaşlık görevi için seçmen listeleri kontrolünün önemli olduğunu ifade etti.

YSK tarafından yapılan açıklamada 18 Şubat 2017 tarihinde başlayan seçmen sorgulama işlemlerinin 26 Şubat 2017 tarihine kadar devam edeceği belirtilirken, Başkan Gökhan da, bağlı bulunduğu muhtarlıkta gerekli kontrolleri yerine getirdi. Başkan Gökhan, “Askı süresi kapsamında kendi isimlerimizi kontrol ettik. Bu vesileyle bütün hemşerilerime de seçmen listelerinde isimlerinin bulunup bulunmadığını kontrol etmelerinin önemli olduğunu belirtmek isterim. Bu referandum süreci oldukça önemli. Sonuç itibariyle bir anayasa referandumudur, toplumsal sözleşmedir. Bizim de vatandaşlar olarak katkı vermemiz gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.