BU SÖZLER KAVGADA SÖYLENMEZ…!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Fetöcü kim bilmem”, İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz, “Aynaya bak” dedi. Çanakkale siyasetinin iki etkili ismi çok sert bir tartışmanın içine girdi.

BU SÖZLER KAVGADA SÖYLENMEZ…!
Yayınlama: 20.10.2020
5.086
A+
A-

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan “Fetöcü kim bilmem”, İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz, “Aynaya bak” dedi. Çanakkale siyasetinin iki etkili ismi çok sert bir tartışmanın içine girdi…

 

İYİ Parti Milletvekili Ümit Özdağ, dün akşam bir özel televizyon kanalında partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’yu FETÖ’cülük ile suçlamıştı. Bir anda ülke gündemini giren bu açıklamanın ardından Çanakkale’de Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile İyi Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz sosyal medya paylaşımları ile çok sert bir tartışmanın içine girdiler.

 

GRUP BİLE KURAMAYACAKLAR… 

 

Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Turan, “İyi Parti’de kim FETÖcü, kim değil bilemem ama 1 yıl önce; ‘İYİ Parti bir operasyon için kuruldu, seçimden sonra dağılma süreci başlayacak’ demiştik Partisine küsen Gn Bşk, Mv istifaları, kongrede liste oyunları derken şimdi de malum tartışma. Bekleyin, Grup bile kuramayacaklar!” şeklinde konuştu.

 

AYNAYA BAK…

 

Turan’ın bu açıklamasına yine sosyal medya hesabından yanıt veren Uz, “Terör örgütüne selam duran, Meclis kürsüsünden methiyeler dizen,oturduğu koltukta derin fetö izleri taşıyan muhterem, fötecü kim bilemem diyor, aynaya bak Bülent Turan fetöcü kim gerçekten bilmek istiyorsan İyi Parti’nin siyasi ayağı araştırılsın önergesine red veren Ak Partide ara”dedi. Turan’ın Uz’un yaptığı bu paylaşıma nasıl bir karşılık vereceği merakla bekleniyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş