ÇANAKKALE Yİ GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

Çanakkale’nin gülen yüzlü, dinamik, çalışkan siyasetçisi Jülide İskenderoğlu kendisine ve partisine büyük teveccüh gösteren Çanakkalelilere teşekkür etti.
Çanakkale’yi güzel günlerin beklediğini müjdeleyen tecrübeli siyasetçi, “Artık 530 bin vatandaşımızın vekiliyim. Kimseyi kırmadan, üzmeden, ötekileştirmeden hizmet edeceğim. Vatandaşımızın sesine kulak vereceğim, dertlerine derman olacağım. Dün neysem bugün de oyum. Ben Çanakkale’nin Jülide Ablası olmaya devam edeceğim” dedi.

ÇANAKKALE Yİ GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR
Yayınlama: 26.06.2018
14.319
A+
A-

Çanakkale’nin gülen yüzlü, dinamik, çalışkan siyasetçisi Jülide İskenderoğlu kendisine ve partisine büyük teveccüh gösteren Çanakkalelilere teşekkür etti.

Çanakkale’yi güzel günlerin beklediğini müjdeleyen tecrübeli siyasetçi, “Artık 530 bin vatandaşımızın vekiliyim. Kimseyi kırmadan, üzmeden, ötekileştirmeden hizmet edeceğim.

 

Vatandaşımızın sesine kulak vereceğim, dertlerine derman olacağım. Dün neysem bugün de oyum. Ben Çanakkale’nin Jülide Ablası olmaya devam edeceğim” dedi.

 

Çanakkale siyasetinin gülen yüzü İskenderoğlu 3.üncü seçiminde mutlu sona ulaşarak AK Parti Çanakkale Milletvekili oldu. Güler yüzü ve sempatik kişiliği ile Çanakkalelilerin gönlünde taht kuran İskenderoğlu her kademesinde çalıştığı partisinde, her geçen gün tırnaklarıyla kazıyarak yükseldi ve güçlendi. Azmi sayesinde başarıyla gelen hak ettiği vekillik koltuğuna sonunda kavuştu. Tecrübeli siyasetçi, gecesini gündüzüne katmaya vekilimiz olarak Çanakkale’ye hizmet etmeye devam edecek.

 

BENİ VEKİL OLARAK DEĞİL, ABLA OLARAK, KARDEŞ OLARAK GÖRÜN

 

Öncelikle Çanakkalelilere teşekkür eden İskenderoğlu, “Vatandaşlarımız bize ve partimize çok büyük teveccüh gösterdiler. Ben bize oy veren vermeyen tüm Çanakkaleli hemşerilerime şükranlarımı sunuyor ve kendilerine teşekkür ediyorum. Ben partili partisiz tüm Çanakkale’yi kucaklayacağım 530 bin vatandaşın sesine kulak verecek, dertlerine derman olacağım. Hemşerilerim beni eskiden olduğu gibi abla, kardeş, ana ve bacı olarak görmeye devam etsinler. Ben dün neysem bugün de oyum. Vekil olmak beni değiştirmedi, değiştirmeyecek. Ben Çanakkale’nin Jülide Ablası olmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

 

ANKARA’DAN ELİMİZ HEP DOLU GELECEĞİZ

 

16 yıldır AK Partinin her kademesinde görev yapan Çanakkale’ye hizmet etme şansı bulan İskenderoğlu, bundan böyle Çanakkale’yi çok güzel günler beklediğini ifade etti. Çanakkale’ye son 3 yılda kazandırdığı dev hizmetlerle adından söz ettiren AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Bülent Turan ile çalışmanın kendisi için büyük şans olduğunu belirten İskendeoğlu “Ben de çalışkan vekilimize ayak uydurup, Çanakkale için, Çanakkaleliler için çalışacağım. Çanakkale’m en iyi hizmete en güzel yatırımlara layıktır. Çok çalışacağız, Ankara’dan hep elimiz dolu geleceğiz. Zaman zaman Çanakkale için müjdelerimiz olacak’’dedi.

 

 

SÖZÜM SÖZ

 

Kendisine inanan, güvenen, yanında duran, destek veren kimseyi mahcup etmeyeceğini ifade eden İskenderoğlu, “Ben Ankara’dan çok Çanakkale’de vakit geçireceğim. Vatandaşlarımızla ele ele, gönül gönüle olmaya devem edeceğim. Söz veriyorum yine pazarlara çıkacağım, Yenice’de esnafları ziyaret edeceğim. Göknar Otel de çayımı, Çan Menderes Park’ında kahvemi içeceğim. Biga’ya gidip vatandaşlarımızla sohbet edeceğim. Bayramiç’te helvanın tadına bakacağım. Lapsekimizde meyve toplayıp, Ezine’den peynir alacağım. Ayvacık’a gidip köylülerimizin dokuduğu halıların üzerinde oturup onların derdini dinleyeceğim. Eceabat’ta şehitlikleri, Gelibolu’da türbeleri ziyaret edeceğim. Adalara gidip denizi gibi kendileri de tertemiz vatandaşlarımızla bir araya geleceğim. Golf Çay Bahçesi’nde ailemle kahvaltımı edeceğim. Kordona çıkıp yürüyüş yapacağım. Dün neysem, ne yapıyorsam bundan sonra da bu değişmeyecek” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.