ÇIPLAKLAR KAMPINA DÖNDÜK..!

Afrika sıcakları dengemizi bozdu. Geçtiğimiz günlerde polisi alarma geçiren zincirli çıplak vatandaşın ardından bu defa anadan doğma soyunarak sokakta çırılçıplak dolaşan ikinci bir kişi yakalandı…

ÇIPLAKLAR KAMPINA DÖNDÜK..!
Yayınlama: 08.08.2017
9.982
A+
A-

Dün gece saat 01.30 sıralarında 155 Polis İhbar Hattına peş peşe düşen ihbarlarda çırılçıplak soyunan bir vatandaşın Çanakkale sokaklarında dolaştığı bildirildi. Yapılan arama sonucu o kişi başka yerde kıyafetleri ise bambaşka bir yerde bulundu.

 

Son olarak eski belediye hizmet binası civarında görülen çıplak vatandaşın bulunması için polis harekete geçti. Hareket halinde olması ve sürekli yer değiştirmesi nedeniyle bulmak kolay olmazken ihbarcı vatandaşlar mevki bildirerek yönlendirdikleri polis ekiplerine yardımcı oldu. Belediye’ye ait akaryakıt istasyonundan geçen ve Tapu Müdürlüğünün bulunduğu sokağa giden çıplak vatandaş, bir saatlik bir aramanın ardından saat 02.30’da polis tarafından bulundu.

 

 

Gelen ihbarlar ve yapılan araştırma sonucu 30-35 yaşlarında ki erkek şahsın Fevzipaşa Mahallesi yönünden geldiği ve üzerinde ki tüm kıyafetleri camide çıkartarak anadan doğma bir şekilde yürümeye devam ettiği öğrenildi. Çıplak şahıs ve camide bıraktığı elbiseleri ayrı ekip tarafından alınarak Emniyet Müdürlüğü binasına getirildi ve burada giydirilerek konu ile ilgili soruşturma başlatıldı. Şahsın akli dengesinin yerinde olup olmadığı ve uyuşturucu maddenin etkisi altında bulunup bulunmadığı araştırılıyor.

 

Benzer bir olay geçtiğimiz günlerde kordonda yaşanmış ve yarı çıplak bir vatandaş elindeki zincirle vatandaşlara saldırırken polis tarafından yakalanmıştı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş