ÇOCUK TECAVÜZCÜSÜ SAPIK BABA-OĞUL..!

Birlikte yaşadığı kadının 9 yaşındaki ikiz kızlarına cinsel istismarda bulundukları iddia edilen sevgilisi ve onun oğlu ile iğrenç olaya göz yumduğu iddia edilen anne tutuklanarak cezaevine gönderildi…

ÇOCUK TECAVÜZCÜSÜ SAPIK BABA-OĞUL..!
Yayınlama: 25.07.2020
11.730
A+
A-

Birlikte yaşadığı kadının 9 yaşındaki ikiz kızlarına cinsel istismarda bulundukları iddia edilen sevgilisi ve onun oğlu ile iğrenç olaya göz yumduğu iddia edilen anne tutuklanarak cezaevine gönderildi…

 

Bayramiç ilçesinde birlikte yaşadığı B.T. adlı kadının 9 yaşındaki ikiz kızları M.K. ve E.K’ye cinsel istismarda bulundukları iddia edilen Göksel A. (44) ve oğlu Umut A. (17) tutuklandı. Çocukların annesi B.T. da cinsel istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine kondu.

BİRÇOK KEZ CİNSEL İSTİSMARDA BULUNMUŞLAR…

 

Bayramiç ilçesinde B.T. ve A.K. (45) 5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Boşanma davasının ardından mahkeme çiftin ikiz kızları M.K. ve E.K’nin velayetini anne B.T.?ye verdi. B.T., çocuklarıyla, 3 yıl önce Göksel A. ve oğlu Umut A. ile birlikte yaşamaya başladı. İkiz kızların babası A.K. daha önce, Göksel A. ve oğlu Umut’un çocuklarına birçok kez cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla Bayramiç Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulundu. Şikayetin ardından yapılan soruşturma kapsamında delil yetersizliği nedeniyle baba ve oğlu hakkında savcılık takipsizlik kararı verdi.

 

İĞREÇ İSTİSMARI BABAANNESLERİNE ANLATTILAR…

 

Mahkeme kararı gereğince yılda bir ay kızları kendisinde kalan baba A.K., onları alıp 25 gün önce İzmir’de yaşayan annesi S.K. ile kız kardeşi M.K’nin yanına götürdü. Çocuklar burada yaşadıkları cinsel istismar olayını babaannesi S.K. ile halası M.K’ye anlattı. Hala M.K., yeğenlerinin cinsel istismar olayını anlatmasını video ile kayda aldı. İzmir’de polise giderek çocukların annesi BT. ve beraber yaşadığı Göksel A. ile oğlu Umut A. hakkında şikayette bulundu. Olay, Bayramiç Cumhuriyet Savcılığına bildirilerek soruşturma başlatıldı.

 

SUÇLULAR CEZAEVİNE, MAĞDUR İKİZLER SEVGİ EVİNE…

 

Soruşturma kapsamında, polis anne B.T. ile Göksel A., oğlu Umut A. ve onun arkadaşı A.B.?yi (17) gözaltına alındı.Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheliler adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Göksel A. ve oğlu Umut A. kız kardeşlere istismarda bulunduğu iddiasıyla, anne B.T ise cinsel istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. A.B. de denetimli olarak serbest bırakıldı. İkiz kız çocukları M.K ve E.K., Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sevgi Evinde koruma altına alındı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.