DURMAK YOK GERMEYE DEVAM

Ak Parti Çanakkale İl Başkan Vekili Ergin Sezen ‘‘Biz Çanakkale’yi değil Ülgür Gökhan’ı geriyoruz germeye de devam edeceğiz’ dedi. Başkan Gökhan’ın açıklamalarının ardından ağızlarının açık kaldığını belirten Sezen, ‘‘Vallahi Ülgür GÖKHAN’ dan korkulur’’ şeklinde konuştu.

DURMAK YOK GERMEYE DEVAM
Yayınlama: 28.03.2018
7.449
A+
A-

Ak Parti Çanakkale İl Başkan Vekili Ergin Sezen ‘‘Biz Çanakkale’yi değil Ülgür Gökhan’ı geriyoruz germeye de devam edeceğiz’ dedi. Başkan Gökhan’ın açıklamalarının ardından ağızlarının açık kaldığını belirten Sezen, ‘‘Vallahi Ülgür GÖKHAN’ dan korkulur’’ şeklinde konuştu.

 

HAYRETLER İÇERSİNDEYİZ

Pilav meselesi kapanmak bilmiyor. Açıklamalar peşi sıra devam ederken konu ile ilgili son açıklama bugün Ak Parti İl Başkan Vekili Ergin Sezen’den geldi. Ülgür Gökhan’ın son açıklamalarını hayretle okuduklarını belirten Sezen, ‘‘CHP’li başkan diyor ki: “Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor”  Ağzımız açık kaldı. Vallahi Ülgür GÖKHAN’dan korkulur. Hani dost sohbetinde söylese ardından inkar etse anlayacağız. Yüreğimiz gam yemeyecek.  Ama onca kameranın, basın mensubunun önünde söyleyip de “Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor”  diyor ya tam da orada öylece kalıyoruz. Dedik ya hayretler içindeyiz. Sanki Cumhurbaşkanı görmüyor, duymuyor, okumuyor, izlemiyor. Hadi bize haksızlık ediyorsun da dünyaya kafa tutan, dünya beşten büyüktür diyen cumhurbaşkanına bari bunu yapma’’dedi.  

 

CHP’NİN VİZYONU YOK

Yapılan açıklamayı yadırgamadığını ifade eden Sezen, ‘‘Hep diyoruz ya bu CHP ‘ nin vizyonu yok diye. Ülgür GÖKHAN’ ın hayal gücü de zayıf. Vizyon yok, hayal gücü yok. Sonuçta bu açıklama geliyor tabi. Yadırgamıyorum.

Şu yanlış bilgileri bir bir sıralayıverelim.Onca kameranın, basın mensubunun önünde HDP’nin barajı açmış olması nedeniyle hazırlattığı 6 kazan etli bulgur pilavını Cumhuriyet Meydanı’nda halka dağıtması mı yanlış bilgi? Yoksa Afrin şehitleri ve şehitler için AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından dağıtılan pilav sırasında zabıtaların üzerinde bu milletin askerinin ve bayrağının olduğu pankartı indirtmesi mi? Bu mu yanlış bilgi? Belediye Meclisi toplantısında Ak Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu’na “Kesin, konuyu kapat, biraz ahlaklı olun. Konuşma, otur yerine” demesi mi yanlış bilgi? Biz mi yanlış duyduk? “Aynısı yarın olsun, yarın da aynı tavrı gösteririm” diyen kendisi değil mi? Bunu da mı biz uydurduk?

 

MUM GİBİ ERİYORSUN BAŞKAN

Gelelim asıl meseleye. Yaptın kardeşim, yaptın. Pilavı dağıttın, pankartı indirttin, belediye meclis üyesini azarladın. Tüm bunlara rağmen hala çıkıp “Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor”  diyorsun ya hadi bizi geçtik, Çanakkale halkına da haksızlık ediyorsun. Farkında mısın, mum gibi eriyorsun. Bu sözlerin altında, yaptıklarının altında eziliyorsun. Doğruları söylemek, dediklerini tekrar etmek, sana ayna tutmak “Çanakkale’ yi germek” oluyor. Bal gibi biliyorsun. Aslında gerilen Çanakkale değil, Ülgür Gökhan’ ın ta kendisidir. Gereceğiz, Çanakkale halkını değil, Ülgür GÖKHAN’ ı germeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.