EVİRE ÇEVİRE DÖVDÜ..!

Kendisini dolandırdıklarını iddia ettiği eski çalışanlarını kilometrelerce takip eden patron, Çanakkale’de yakaladığı şahısları hastanelik edene kadar kıyasıya dövdü…

EVİRE ÇEVİRE DÖVDÜ..!
Yayınlama: 06.06.2017
8.962
A+
A-

Kendisini dolandırdıklarını iddia ettiği eski çalışanlarını kilometrelerce takip eden patron, Çanakkale’de yakaladığı şahısları hastanelik edene kadar tekme tokat dövdü…

 

Bilecik’te hizmet veren bir işletme sahibi kendisini dolandırarak kaçtıklarını iddia ettiği eski çalışanlarını dedektif gibi takip edip kilometrelerce izini sürdü. Tüm eşyalarını toplayarak otobüse binip kaçan şahısların peşine özel otomobiliyle düşen genç patron izlerini Çanakkale’de buldu.

 

 

Eski çalışanlarını bavullarıyla Demircioğlu caddesi üzerinde dolaşırken gören işadamı koşturmaya, şahıslar ise kaçmaya başladı. Aynı zamanda nişanlısına telefonda küfür ve hakaret ettiğini ileri sürdüğü şahıslardan birini Aygaz kavşağında yakalamayı başaran genç, ne olduğunu anlamaya çalışan vatandaşların şaşkın bakışları arasında dövmeye başladı.

 

Vatandaşların ayırmaya çekindiği olaya ilk olarak bölgede bulunan trafik şubeye bağlı motorize şahin ekipleri müdahale etti. Asayiş ekiplerinin de gelmesiyle birlikte diğer şahıslarda yakalanırken şikayetçi olan patron ile birlikte grup akaryakıt istasyonunda gözetim altına alındı. Ardından darp edilen ve ağzı burnu kan içinde kalan şahıs hastaneye diğerleri ise gerekli soruşturma yapılmak üzere karakola sevk edildi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş