GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI…

AK Parti’nin genç Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok, projelerini halka tanıttı. Yüzlerce partili ve vatandaşın katılığı programda adeta şov yapan Altınok’a gösterilen ilgi görülmeye değerdi. Meydan da ‘Kepez’de bu kez Altıok değil Altınok kazanacak’ sesleri yükseldi.

GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI…
Yayınlama: 11.03.2019
5.900
A+
A-

 

AK Parti’nin genç Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok, projelerini halka tanıttı. Yüzlerce partili ve vatandaşın katılığı programda adeta şov yapan Altınok’a gösterilen ilgi görülmeye değerdi. Meydan da ‘Kepez’de bu kez Altıok değil Altınok kazanacak’ sesleri yükseldi.

 

 

Çok sayıda partili ve vatandaşın katıldığı proje tanıtım töreninde genç başkan adayını AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, STK temsilcileri de yalnız bırakmadı.

 

TAŞ TAŞ ÜSTÜNE KOYANDAN ALLAH RAZI OLSUN

 

‘Sevdamız Kepez’ diyerek çıktıkları bu yolda, hep birlikte Kepez’in geleceğini planlayacaklarını ve Kepez’i hep birlikte geleceğe hazırlayacaklarını ifade eden Altınok, “Projelerimizin her biri Kepez’de yaşayan hemşerilerimizin istekleri, şikayetleri, önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış projelerdir. Kepez artık kabuğuna sığmıyor. Her geçen gün de gittikçe büyüyor. Bugüne kadar Kepez’de görev yapmış, Kepez’e hizmet etmiş hiç kimsenin hakkını yeme taraftarı değiliz. Her kim Kepez’de taş üstüne taş koymuş, Kepez için çalışıp faydalı olmuşsa Allah onlardan razı olsun” şeklinde konuştu.

 

 

 

HER ŞEY KEPEZ İÇİN

Kepez’in sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda gelişmesi için gerekli olan projeleri hep birlikte hayata geçireceklerini vurgulayan Altınok; “Her şey Kepez için diye boşuna söylemedik. Belde Başkanı olarak görev yaptığım sürece CHP Belediyesi olmasına rağmen Vekillerimiz ve özellikle de Grup Başkanvekilimiz sayesinde Kepez’i birçok yatırıma kavuşturduk. Kepez için yapılacak her ne varsa taşın altına elimizi koyduk. Ayrım yapmadık, ötekileştirmedik. Bundan sonra da inşallah hep birlikte Kepezimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Kepezimizin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda gelişmesi için gerekli olan projeleri inşallah hep birlikte inşa edeceğiz. Yapılacak olan yatırımlarla Kepez’de işsizlik sorununu çözeceğiz. İvedi olarak hizmete geçireceğimiz Aşevi Projemizle, Kepez’de bir tek kişinin bile aç yatmaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Çocuklarımıza daha yaşanabilir, daha yeşil bir Kepez için durmadan çalışacağız.

 

 

YORULMAYA DA YILMAYA DA NİYETİMİZ YOK

31 Mart’ta sandıklar yüksek Seçim Kurulu’na teslim edilinceye kadar gece gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden çalışacağız. Bir oy daha nasıl alırız, bir gönüle daha gireriz diye düşünüp çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmadan derdimizi bütün Kepez’e ve Kepezlilere anlatmamız lazım. İşimiz çok zor ama yorulmaya da yılmaya da niyetimiz yok. Ben bu davaya inanıyorum. Kepez’i AK Belediyecilik yapmak için bugüne kadar çalıştım. Bundan sonra da canla başla çalışacağıma sizlerin önünde söz veriyorum. Allah hepimize kuvvet versin, Allah birliğimize beraberliğimize zeval vermesin. Bizim derdimiz aşkımızdır, sevgimizdir, sevdamızdır Kepez’dir” şeklinde konuştu.

 

 

Program proje ve belediye meclis üyelerinin tanıtılmasının ardından son buldu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.