HANİ ÜCRET ALMAMIŞTI BAŞKAN..!

Serkan Kaya konseri Çan’ı gerdi. Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu sanatçının ücret almadan sahneye çıktığını iddia etmişti. CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın aksini söyledi. Belgelerle ispatladı. Ücretsiz denilen konserin rakamı dudak uçuklattı.

HANİ ÜCRET ALMAMIŞTI BAŞKAN..!
Yayınlama: 20.11.2017
10.610
A+
A-

CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın, Çan’ın Kurtuluş yıl dönümünde belediye tarafından düzenlenen konser ile ilgili açıklamada bulundu. Serkan Kaya’nın konser için ücret talep etmediğini açıklayan Başkan Kuzu’nun beyanlarının doğru olmadığını ifade eden Aydın, sanatçı Kaya’nın fahiş bir ücret aldığını ifade etti. Konser için kesilen faturaları sosyal medya hesabından yayımlayan Aydın, Belediye Başkanımız sayın Abdurrahman KUZU, yine gerçek dışı beyanlarla kamuoyunu yanıltmaya devam ediyor. Alışkanlık yapmamış olmasını umuyoruz’’ dedi.

 

 

Dünyanın parasını almış

 

 

Konu ile ilgili basın açıklaması yapan Aydın, ‘‘Çanımızın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü münasebetiyle, ilçemizde geçtiğimiz 23 Eylül’de düzenlenen halk konserinde sahne alan Serkan Kaya hakkında, kendisinin fahri hemşehrimiz olduğu iddiasıyla, belediyemizde ücret talep etmediğini sayın Kuzu halka duyurmuş ve sahnede kendisine teşekkür etmişti. Ancak, sonradan edindiğimiz bilgiye göre, sanatçı Serkan Kaya’ya ücret almaksızın sahne alması bir yana, kendisine oldukça fahiş bir fiyat ödendiği ortaya çıkmıştır.

 

 

 

Oteli Kaya mı alacak?

Bu konuda Çan halkının aldatılmasını anlamlı bulmak tarafımızca mümkün olmamıştır. Yoksa yalnız arsa bedeline satılarak büyük bir çıkar sağlaması hedeflenen Termal Otel’in anılan sanatçıya satılacağı ve kendisine yönelik halk nezdinde sempati oluşturmayı mı hedeflemektedir.

Bu konuda söylenen gerçek dışı beyanın nedeni kamuoyunda anlaşılamamış olup, Çan halkı adına bunu soruyor, sayın Kuzu’dan konuya ilişkin cevaplarını bekliyoruz’’ şeklinde konuştu. 

 

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.