MHP’DE DEPREM SİYASETTE FIRTINA

Aralarında MHP de üst düzey görev almış isimlerinde bulunduğu tam 216 kişi partiden istifa ettiklerini açıkladı. İstifa edenler Meral Akşener’in kuracağı yeni partiye destek verecekler.

MHP’DE DEPREM SİYASETTE FIRTINA
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 23.01.2023
10.683
A+
A-

 MHP eski İl Başkanı Rıdvan Uz önderliğinde Kepez Çamlık’ta toplanan 216 eski MHP’li partiden istifa ettiklerini duyurdu.  İstifa eden  isimler arasında MHP’den eski Gökçeada Belediye Başkanı Halil Rüştü Akgün, MHP eski Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, MHP İl Genel Meclisi üyeleri Ali Rasim Acar ve Mehmet Kurtdere, MHP Kepez Belediye Meclis Üyesi Halil Uyanık, MHP Teşkilat Başkanı Selahattin Yıldızlar, MHP Kepez Belde Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Karaduman, MHP Kepez eski Belde Başkanı Vahit Sözay, MHP eski Kadın Kolları Başkanı Gülay Serbest gibi isimler yer aldı.

Burada bir açıklama yapan Rıdvan Uz “MHP’de yapacak bir şey kalmadığı gibi, MHP’nin de yapacağı bir şey kalmadı. Bu yüzden MHP’den istifa ediyoruz. Derdimiz Türkiye, kaygımız Türkiye. Yeniden memleket türküsü söylemek, Sayın Meral Akşener önderliğinde dürüst ve ehil bir lider ve kadro ile adalet için, huzurlu ve güvenli bir memleket için, istihdam ve işsizliğe dur demek için, insanımızın yaşam biçiminden ödün vermeden yaşam kalitelerini arttırmak için yola çıkıyoruz. Kadınımızın emeği, gençliğimizin taze yüreği, evlatlarımızın bayram sabahı gülümserken salladığı eli öpmek üzere yola çıkıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş