HUZUR BULACAKLAR

Çanakkale Valiliği Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin düzenlenen törenle resmi açılışı yapıldı. 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek huzurevi büyük beğeni topladı.

HUZUR BULACAKLAR
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 22.01.2023
6.551
A+
A-

Çanakkale’nin Kepez Beldesi’nde yapımı 2016 yılı Şubat ayında tamamlanan ve Temmuz ayından itibaren de 114 yaşlıya hizmet vermeye başlayan beş yıldızlı otel konforundaki Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin resmi açılışı için tören düzenlendi.

Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bahçesindeki törende konuşan Vali Orhan Tavlı, “Ne mutlu ki bizler millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettiği ilgiyi, saygıyı ve hürmeti gösteren bir geleneğe sahibiz. Bugün bu geleneğimizin bir örneği daha Çanakkale’de hayat bulmaktadır. Geçtiğimiz yıl yapı tamamlanan 114 kişi kapasiteli huzurevimiz saygıdeğer büyüklerimizin hizmetine resmen sunulmaktadır. Yaşlılarımızın sağlıklarının el verdiği ölçüde hayatta üretken ve aktif olmaları, daha iyi imkanlara kavuşmaları, onlara sunulacak hizmetlerin kalitesinin arttırılması ve çeşitlendirilmesi için hep birlikte çalışıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Tavlı, Milletvekili Turan, Belediye Başkanı Mutan, ve yaşlılar hep birlikte kurdelasını kesip, beş yıldızlı otel ayarındaki merkezin açılışını yaptı. Tören, protokol üyelerinin merkezi gezerek incelemesi ve yaşlılarla sohbet etmesi ile son buldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş