KALE ÖDÜLE DOYMUYOR

Sosyal medyada en iyilerin belirlendiği Social Media Awards Turkey 2018 yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Kale Grubu aldığı iki ödülle yarışmaya damga vurdu. Bir kez daha Çanakkale’nin gururu oldu.

KALE ÖDÜLE DOYMUYOR
Yayınlama: 01.05.2018
4.272
A+
A-

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek yarışma Social Media Awards Turkey 2018 ödülleri, İstanbul’da düzenlenen törende sahiplerini buldu. Bu sene ikincisi düzenlenen, sosyal medyada en iyilerin belirlendiği yarışmada Çanakkale Seramik ve Kale Banyo ödül aldı.

 

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen Social Media Awards Turkey 2018’e markalar, 1 Nisan 2017 – 12 Mart 2018 tarihleri arasında dijital ortamda yayınlanan çalışmaları ile katıldı. Jüri Ödülleri ve BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” olan SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri olmak üzere iki bölümden oluşan yarışmada Altın, Gümüş, Bronz ve 1’i Grand Prix olmak üzere 143 ödül sahiplerini buldu.

 

İKİ ÖDÜL BİRDEN

 

Social Media Awards Turkey 2018’in Veri Analitiği Ödülleri’nde ‘Seramik’ kategorisinde Çanakkale Seramik Altın ödüle, Kale Banyo ise Gümüş ödüle layık görüldü.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş