KARISINA KABUSU YAŞATTI..!

Bir süredir ayrı yaşadığı iki çocuğunun annesine önce döverek cinsel istismarda bulundu, ardından ormana götürüp öldürmekle tehdit etti. Eşinin elinden kurtulmayı başaran kadının jandarmayı arayıp şikâyette bulunması üzerine saldırgan, polis tarafından gözaltına alındı. İşte korkunç olayın ayrıntıları…

KARISINA KABUSU YAŞATTI..!
Yayınlama: 27.04.2022
12.826
A+
A-

Bir süredir ayrı yaşadığı iki çocuğunun annesine önce döverek cinsel istismarda bulundu, ardından ormana götürüp öldürmekle tehdit etti. Eşinin elinden kurtulmayı başaran kadının jandarmayı arayıp şikâyette bulunması üzerine saldırgan, polis tarafından gözaltına alındı. İşte korkunç olayın ayrıntıları…

 

Geçtiğimiz günlerde Çan ilçesinde bir köy muhtarının ayrı yaşadığı eşine şiddet uyguladığını yazmış, olayı haber yapan bir gazetecinin de muhtarın MHPLİ olduğunu belirtmesi nedeniyle MHP Çan İlçe başkanının hakaret ve tehditlerine maruz kaldığını haber yapmıştık.

Dehşet gecesinin korkunç detayları gün yüzüne çıkmaya başladı. Duyanlara bu nasıl muhtar dedirten her satırı iğrenç işte o ayrıntılar…

 

ŞİDDET GÖRDÜĞÜ İÇİN UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI…

 

Çan’ın köyünde yaşayan iki çocuk annesi İ.K. (41), eşi İ.M.K’den (51) sürekli baskı ve şiddet gördüğü için geçtiğimiz yıl uzaklaştırma kararı alarak, sığınma evine yerleşti. Yakınlarının araya girmesiyle şikâyetinden vazgeçerek eşiyle barışan İ.K. bir kafede iş bularak bir çocuğuyla birlikte Çan’da tuttuğu bir dairede yaşamaya başladı.

 

KAPIYI KİLİTLEYİP İSTİSMARDA BULUNDU…

 

İddiaya göre; genç kadının yaşadığı korkunç olay, önceki gün çalıştığı işyerinden evine gitmek üzere ayrıldığı sırada başladı. İ.K, dışarıda bekleyen eşi İ.M.K’yi karşısında görünce sorun çıkmasını istemediği için birlikte eve doğru yürümeye başladı. Eşi İ.M.K. ile eve giren İ.K, yatak odasına girdiği sırada eşi de arkasından gelip kapıyı kilitledi. İ.K’nin saçlarından tutarak yumruklamaya başlayan İ.M.K. eşinin yalvarışlarına aldırmadan ağzını kapatarak cinsel istismarda bulundu.

 

ZEHİRLİ ŞIRINGAYLA ÖLDÜRÜRÜM…

 

Bu sırada da İ.K’ye vurmaya devam eden İ.M.K. daha sonra eşinin eşyalarını bir valize koydu ve “Senin ölümün benim elimden olacak. Evden gidiyoruz” diyerek eşini kapıdan çıkarmaya çalıştı. Direnen kadını dövmeye devam eden İ.M.K. “Yanımda zehirli bir şırınga var. Benimle geleceksin. Gelmezsen bu şırıngayı sana saplarım ve anında ölürsün” tehdidiyle zorla arabaya bindirdi.

 

ACILARINA SON VERECEĞİM…

 

Çanakkale istikametine doğru yola çıkan İ.M.K, araçta da şiddete devam etti. “Artık senin acılarına son vereceğim” diyen İ.M.K. Karakadı Köyü yakınlarında aracın kapısını açarak eşini araçtan itmeye çalıştı. İ.M.K. yaşanan arbede sırasında otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetti ve araç şarampole yuvarlandı.

 

BAYILTANA KADAR DÖVDÜ…

 

İki çocuğunun annesini araçtan çıkartan İ.M.K. yere yatırdığı İ.K’yi bayıltana kadar dövdü. Kadını üzerine su döküp ayıltan İ.M.K. dövmekten yorgun düşünce bir ağacın altında dinlenmek için oturdu. İM.K’nin oturduğu yerde uyuyakaldığını gören acılı kadın sessizce yanından kaçtı.

 

ÇOBANDAN YARDIM İSTEDİ…

 

Saatlerce ormanda yürüyen İ.K, sabaha karşı yolda rastladığı çobanın telefonunu kullanarak Jandarma’dan yardım istedi. Jandarmalar gelene kadar eşinin kendisini bulmaması için çalıların arasında saklanan çaresiz kadın, Jandarmayı görünce saklandığı yerden çıkıp onlara sığındı.

 

KENDİNİ BASİT BİR TARTIŞMA DİYEREK SAVUNDU…

 

Jandarmada ifadesi alınan İ.K, eşinden şikayetçi olduğunu söyledi. Zavallı kadın tedavisi için Çan Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, İ.M.K. sabah saatlerinden ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’, ‘cinsel saldırı’ ve ‘kasten yaralama’ suçlamalarıyla gözaltına alındı. Yaşananların aile içerisinde basit bir tartışma olduğunu ileri sürdü. Kaynak: SABAH

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş