Köylerde Altyapı Sorunu Kalmayacak

Yenice Çanakkale’nin en doğusunda bulunan Kazdağları’nın arka yüzü, en güzel yerleşim yerlerinden biri. AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan Yenice’nin köylerine yapılan altyapı yatırımlarını paylaştı.

Köylerde Altyapı Sorunu Kalmayacak
Yayınlama: 15.11.2016
480
A+
A-

Milletvekili Turan; “Çanakkalemizi diğer illerden farklı kılan bir özellik de köyleri. Bütün köylerimizin ihtiyaçlarını imkanları dahilinde gidermeye yönelik bir vizyonumuz var. Köylerimizin altyapı ve üstyapı sorunlarını sırasıyla gidermek için çalışıyoruz. Projelerimiz sürüyor.Yenicemizin Aşağıinova, Aşağıkaraaşık, Örencik, Yukarıçavuş, Akköy, Kızıldam, Kabalı köylerimizde su deposu ve şebeke bağlantısı olarak isale hattı çalışmaları tamamlandı” dedi.

 

Bazı köylerde sondaj çalışmalarının sürdüğünü belirten Turan, “Ahiler köyü kanalizasyonu tamamlanırken Pazarköy ek kanalizasyon işlemleri devam etmekte.
Ayrıca Karaköy Göleti Sulama tesisi kapalı sistem dönüşüm projesi tamamlandı. Koruköy Göleti Sulama tesisinin kapalı sisteme geçişi için ihale süreci devam ediyor” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş