MÜDÜR İLE ÖĞRETMEN BİRBİRİNE GİRDİ..!

Çanakkale Anadolu Lisesinde müdür ile öğretmen tekme tokat birine girdi. Öğrencilerin gözü önünde yaşanan kavga, araya giren diğer öğretmenler tarafından ayrılırken okula polis ekipleri sevk edildi…

MÜDÜR İLE ÖĞRETMEN BİRBİRİNE GİRDİ..!
Yayınlama: 25.01.2022
17.431
A+
A-

Çanakkale Anadolu Lisesinde müdür ile öğretmen tekme tokat birine girdi. Öğrencilerin gözü önünde yaşanan kavga, araya giren diğer öğretmenler tarafından ayrılırken okula polis ekipleri sevk edildi…

 

2020 yılının Ocak ayında öğrencilere kurtlu yemek yedirildiği iddiasıyla gündeme gelen Çanakkale Merkez Anadolu Lisesi, tam iki yıl sonra bu defa eğitimcilerin kavga skandalına sahne oldu. Geçtiğimiz hafta karne töreni öncesi yaşanan olayda, okul müdürü ile Almanca öğretmeni öğrencilerin gözü önünde yumruk yumruğa birbirine girdi.

 

Alınan bilgiye göre 20 Ocak Perşembe günü okul Müdürü Ahmet G. İle Almanca Öğretmeni Murat Ö. arasında başlayan tartışma okul içinde merdivenlerde birden alevlenerek kavgaya dönüştü. Saat 14.30 sıralarında ders saatinde önce sesler yükseldi ardından yumruklar konuştu. Öğrencilerin şaşkın ve korku dolu bakışları arasında yaşanan olaya gürültüyü duyarak gelen diğer öğretmenler müdahale etti.

 

İki eğitimci güçlükle birbirinden ayrılırken okula polis çağrıldı. Karakola davet edilen müdür ve öğretmenin birbirinden şikayetçi olduğu bildirilirken olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Diğer öğretmenler ve personel ile de sorunlar yaşadığı iddia edilen Okul Müdürü Ahmet G. geçtiğimiz yılda öğrencilere yedirilen kurtlu yemek ve konuyu görüşmeye gelen velileri okuldan kovduğu iddiasıyla gündeme gelmişti.

 

 

AYNI OKULDA KURTLU YEMEK SKANDALI…

 

2020 yılının Ocak ayında yaşanan olayda Çanakkale Anadolu Lisesi’nin pansiyonunda öğrencilere kurtlu yemek yedirildiği iddia edilmiş ve farklı günlerde çekilen fotoğrafların basın kuruluşlarında yayınlanmasının ardından skandal patlamıştı.

 

Okula gelerek Ahmet G. ile görüşen veliler, konudan haberdar olduğunu söyleyen müdürün; “Zaten 6.5 liraya yemek veriyoruz, istemiyorsanız çocuklarınız yemek yemeyebilir” dediğini iddia etmişti.

 

Okul yönetimi ve pansiyon hakkında CİMER’e şikayette bulunan veliler, Okul Müdürü Ahmet G’nin; “Bana işimi öğretemezsiniz, odamı terk edin” diyerek kendilerini kovduğunu ileri sürmüştü.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş