PLAN DEŞİFRE OLDU..!

AK Parti’nin güçlü ismi Bülent Turan’ı yemek için hazırlanan sürpriz plan son dakikada basına sızarak deşifre oldu. Turan’dan jet yanıt geldi…

PLAN DEŞİFRE OLDU..!
Yayınlama: 18.01.2019
9.399
A+
A-

AK Parti’nin güçlü ismi Bülent Turan’ı yemek için hazırlanan sürpriz plan son dakikada basına sızarak deşifre oldu. Turan’dan jet yanıt geldi…

 

Siyaset dünyası sık sık güçler savaşına sahne oluyor. Hatta aynı partiye mensup olsalar dahi, parti içi mutlak gücün kontrolünü elinde tutmak için birçok siyasi bir birini yemekten dahi çekiniyor.

AK Parti’nin Ankara’da ki güçlü ismi Grup Başkanvekili Bülent Turan’ı da milletvekili seçildiği Çanakkale’de yemek için hazırlanan sürpriz bir plan son anda deşifre oldu. Ancak bu yeme planı, Milletvekili Turan’ı mecazi anlamda siyaseten bitirmek için değil gerçek anlamda yemek için olduğu anlaşıldı.

 

 

Çanakkale’nin gururu, pastacılar kralı, kremanın efendisi, kurabiye canavarı, Türkiye, Avrupa ve Dünya Gastronomi Şampiyonu Hasan Çoban, aynı partide siyaset yaptığı 17 Ocak 1975 doğumlu olan AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a doğum günü sürprizi yaptı. Altın madalyalı pastacı Çoban, yine ustalığını konuşturdu ve Osmanlı çini desenleriyle süslediği Turan’ın büstüne tıpatıp benzeyen bir pasta yaptı.

 

Hasan Çoban, sanatını konuşturarak hazırladığı pastayı bir gün gecikmeli olarak bugün vermeyi planlıyordu. Ancak heyecanına yenilerek gece geç saatlerde o pastanın fotoğraflarının sosyal medya da paylaşınca sürpriz bozuldu. Pastacı Çoba, o fotoğrafı; “Grup başkan vekilimizin pastasını biraz benzettik sanırım, mutlu yıllar diliyoruz” mesajıyla birlikte paylaştı. Vekilin gece geç saatte zamandan önce o fotoğrafı göreceğini tahmin etmemişti ama yanıldı. Bülent Turan, paylaşımdan birkaç dakika sonra altına; “O istedi yiyemedi, bu istedi yiyemedi ama illa yiyeceksiniz şu garibi :)” yorumunu not düştü.

 

 

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ve beraberinde ki heyetle birlikte bugün Çanakkale’ye gelerek 1915 Çanakkale Köprüsünün Avrupa Yakası’ndaki ayağının temelini oluşturacak kesonun yüzdürülmesi işlemi törenine katılacak. Pastanın tören alanında, mümkün olmazsa program sonrası sunulması düşünülüyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş