Şampiyonlar Takdiri Hak Etti

Belediye Meclisinin Kasım ayı oturumu öncesinde Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Meclis Üyeleri, Çanakkale’nin adını uluslararası spor arenasında duyuran başarılı sporcular Ümit Burunlular ve Gökçe Göğebakan’ı tebrik etti.

Şampiyonlar Takdiri Hak Etti
Yayınlama: 05.11.2016
917
A+
A-

Ekim ayında Bulgaristan’da düzenlenen Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Dünya Şampiyonasında ağır sıklet kategorisinde dünya şampiyonu olan Ümit Burunlular ile Eylül ayında Romanya’da düzenlenen Avrupa Taekwondo Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Gökçe Göğebakan, Kasım ayı Belediye Meclisinin konuğu oldu.

Meclis öncesi Çanakkaleli sporcuları tanıtan ve katıldıkları yarışmalara ilişkin bilgiler veren Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, her iki sporcuyu da tebrik ettiğini söyledi. Başkan Gökhan, iki başarılı sporcuya çiçek ve ödüllerini takdim ederken, grup başkanvekillerinin de katılımıyla toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Toplantıya katılan Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık, davetten dolayı Başkan Gökhan ve Meclis üyelerine teşekkür ettiğini belirterek, “Biz spor adamları olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Sizler destek verdikçe başarımız daha çok artacaktır” diye konuştu.

Aynı zamanda eski Belediye Meclis Üyesi olan başarılı sporcu Ümit Burunlular da, Meclise teşekkürlerini sunarak, Çanakkale’de engelli kentlilerin de rahat bir şekilde kondisyon çalışabilmeleri adına bir alan oluşturulması önerisini sunarken, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, Esenler Mahallesinde çalışmaları süren Sağlıklı Yaşam Parkı Projesinde böyle bir alanın değerlendirilebileceğini kaydetti.

Başarılı sporcular, meclis üyelerinin alkışları ve başarı temennileriyle salondan ayrıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.