SÖZ VEREREK GİRDİ, CAN ALARAK ÇIKTI..!

Çanakkale bir kez daha Bodyguard cinayetiyle sarsıldı. Saldırganın silahından çıkan kurşunlar ünlü eğlence mekanını koruyan genç adamın canını aldı. Geçen yıl da başka bir eğlence mekanının koruması yine bir genç tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü…

SÖZ VEREREK GİRDİ, CAN ALARAK ÇIKTI..!
Yayınlama: 21.04.2018
25.433
A+
A-

Çanakkale bir kez daha Bodyguard cinayetiyle sarsıldı. Saldırganın silahından çıkan kurşunlar ünlü eğlence mekanını koruyan genç adamın canını aldı. Geçen yıl da başka bir eğlence mekanının koruması yine bir genç tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü…

 

SORUN ÇIKARTMAYACAĞINA SÖZ VEREREK İÇERİ GİRDİ…

 

Korkunç cinayet Çanakkale’nin tanınmış eğlence mekanı Lodos Bar’da meydana geldi. Sabaha karşı saat 03.00 sıralarında mekana gelen Erkan. Ş. (24) ve arkadaşı yanlarında ki kız arkadaşlarıyla birlikte içeri girmek istedi. Ancak Güvenlik görevlisi Levet B, 6 ay önce aynı mekanda bıçaklama olayına karışan Erkan. Ş’yi içeri almak istemedi. Bunun üzerine mekan sahibi ile görüşen grup yanlarında kız arkadaşları olduğunu ve huzursuzluk çıkarmayacaklarını söyleyerek patronu ikna etmeyi başardı ve içeri girdi.

 

OTOMOBİLDEN ALDIĞI SİLAHLA DEHŞET SAÇTI…

 

Ancak bir süre sonra bu defa Erkan Ş. ile birlikte geldikleri kızlar arasında tartışma yaşandı ve mekanı terk etmek üzere dışarı çıktı. Bu sıra da kapı önünde daha önceden husumetleri olduğu ileri sürülen başka bir grup ile karşılaşan Erkan Ş. onlarla da kısa süreli bir münakaşa yaşadı. Tam her şey bitti derken otomobiline giden Erkan Ş’nin arka koltuktan aldığı silah ile geri dönmesiyle tam anlamıyla bir dehşet yaşandı.

 

 

4 KURŞUN BACAKLARINA 1 KURŞUN SIRTINA…

 

Ne oluyor diye bakmak üzere eğlence mekanının kapısından dışarı çıkan Bodyguard Levent B’ye kurşun yağdırdı. Sağ bacağından 2, sol bacağından 2 toplam 4 kurşunla vurulan ve kemiğin parçalanması nedeniyle yürüyemeyen güvenlikçi, sürüklenerek mekanın içerisine kaçmak istedi. Ancak arkasından devam eden ateş sonucu sırtından giren kurşun akciğerini parçalayarak kalbe dayandı. Parçalanan ayağından çok kan gelmesi nedeniyle sırtından vurulduğu çok geç anlaşılan 38 yaşında ki Levent B. kurtarılamayarak can veriyor. Saldırgan Erkan. Ş ise polis tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Aynı mekanda daha önce de silahlar ve bıçaklar konuşmuş, güvenlikçi ve müşterilerden yaralananlar olmuştu. Öte yandan geçen yıl da Akava isimli eğlence mekanının koruması yine bir genç tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü.

 

DAHA ÖNCE DE DÖNER BIÇAĞIYLA KOŞTURMUŞ…

 

Silahlı saldırgan Erkan Ş’nin 6 ay önce aynı mekanda bıçaklama olayına karıştığı ve bu nedenle uzun süredir tek başına içeri alınmayarak geri çevrildiği olay gecesi yanında kız arkadaşları olması nedeniyle idare edildiği öğrenildi. Ayrıca yine Erkan Ş’nin cinayete kurban giden Levent B’yi daha önce de döner bıçağıyla kovaladığı sonrasında pişman olarak kendisinden ve mekan sahibinden özür dilediği kaydedildi. Eceabat Çocuk Yetiştirme Yurdunda büyüyen Levent B. nin 11 yaşında bir oğlu bulunuyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş