TELEFONDA Kİ HAİN..!

Yurtiçi ve dışında ki hainler bir yandan silahlı saldırılarla asker ve polislerimizin canına kast ediyor bir yandan da şehitlerimiz üzerinden vatandaşlarımızı dolandırarak vicdanları yaralıyor…

TELEFONDA Kİ HAİN..!
Yayınlama: 07.02.2018
3.118
A+
A-

Yurtiçi ve dışında ki hainler bir yandan silahlı saldırılarla asker ve polislerimizin canına kast ediyor bir yandan da şehitlerimiz üzerinden vatandaşlarımızı dolandırarak vicdanları yaralıyor…

 

Şanlı ordumuz, Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında sınır ötesinde teröristlerle etkin bir mücadele yürütürken yurt içinde ki hainlerde boş durmuyor. Başta Afrin olmak üzere Suriye topraklarında Mehmetçikten ağır darbe yiyen terör örgütü, maddi kaynak bulabilmek için bu uğurda canlarını veren kahraman şehitlerimizin kanlarına göz dikti.

 

Özellikle son zamanlarda telefonla vatandaşları arayan örgüt mensupları, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, bakanlık, Türk Silahlı Kuvvetleri, Valilik, Kaymakamlık ve Belediye gibi çeşitli resmi kurumlarda yetkili olduklarını belirterek şehit aileleri için para yardımı topladıklarını söylüyorlar. Vatandaşları en hassas yerinden vuran hainler bu yöntemle çok sayıda kişiyi dolandırmayı başardı. Ancak gerçek yetkililer, telefonla bu tür yardım isteyenlere itibar edilmemesini isteyerek, istemeden de olsa verilen her kuruşun terör örgütüne gittiğini vurguladılar.

 

ÖNEMLİ DUYURU..!

 

Benzer bir dolandırıcılık son günlerde Çanakkale Belediyesi ve başkan ile yardımcılarının adı kullanılarak gerçekleştirilmeye çalışılıyor. Konuya ilişkin olarak belediyeden yapılan önemli duyuruda şu ifadelere yer verildi;

 

“Son günlerde bazı kişi ya da kişilerce Belediyemiz, Belediye Başkanımız Sayın Ülgür Gökhan ve Belediye Başkan Yardımcılarımız adına telefon ile aranmak suretiyle şehit ve gazi yakınları için maddi destek istendiği tespit edilmiştir.

Konuya ilişkin, ilgili kişilerce herhangi bir sebeple maddi destek talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu tarz dolandırıcılık girişimlerine itibar edilmemesi hususunda kentlilerimizin dikkatli olmalarını önemle rica ederiz.”

 

Öte yandan sadece şehitlerimiz adına değil sağlık, eğitim vs. gibi birçok konuda telefonla para talep edildiği belirtilerek bu tür dolandırıcılara karşı dikkatli olunması istendi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş