ÜNLÜLER DE BARIŞ İÇİN KOŞACAK

Turkceel Gelibolu Maratonu’nda 10 bin kişinin yanı sıra ünlü isimlerde koşacak. Maratonda hem koşup hem de ünlü isimlerle tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

ÜNLÜLER DE BARIŞ İÇİN KOŞACAK
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 23.01.2023
8.814
A+
A-

Barış için Koşuyoruz’ sloganıyla bu sene üçüncüsü düzenlenecek Turkcell Gelibolu Maratonu’na ünlü sunucu Burcu Esmersoy’un yanı sıra ünlü gösteri adamı Kadir Çöpdemir ve eski futbolcu Pascal Nouma da katılacak.

Gelibolu Yarımadası’nda gerçekleştirilecek koşuya yaklaşık 10 bin kişinin katılması bekleniyor.   Turkcell’in ana sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye’nin ‘Barış’ temalı ilk maratonu Turkcell Gelibolu Maratonu, ‘Barış için Koşuyoruz’ sloganıyla 1 Ekim Pazar günü gerçekleşecek. Dünyanın en önemli tematik parkurlarından biri olarak kabul edilen Gelibolu Tarihi Yarımadası’ndaki maratona geçen sene olduğu gibi yine ünlü sunucu Burcu Esmersoy’un yanı sıra ünlü şovmen Kadir Çöpdemir ve eski futbolcu Pascal Nouma da katılacak. Fuarda Pamela konser verecek.

Maraton Fuarı, bu yıl 17burda AVM’de gerçekleştirilecek. 28-30 Eylül tarihleri arasındaki fuarda, vatandaşları eğlenceli aktiviteler bekliyor. Katılımcılar ise yarış kitlerini bu fuardan temin edecekler. Fuarın yıldızı ise Pamela Spence olacak. Ünlü şarkıcı, 30 Eylül Cumartesi günü, fizy konserleri çerçevesinde, fuar alanında konser verecek. Pamela’nın konseri saat 20.00’de başlayacak.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş