VAY UYANIKLAR VAY..!

Gemi sırasının neden olduğu araç yoğunluğu vatandaşı adeta çıldırttı. Kilitlenen trafikten kurtulmak isteyen sürücüler akıl almaz yöntemlere başvuruyor…

VAY UYANIKLAR VAY..!
Yayınlama: 31.08.2017
7.110
A+
A-

 

Yaz tatili boyunca inanılmaz bir araç yoğunluğu yaşayan Çanakkale’de 10 günlük bayram tatili trafik keşmekeşine tuz biber oldu. İki kıta arasında boğazı geçmek için karşılıklı uzun araç kuyrukları oluşturan sürücüler sadece ana caddeleri değil alternatif yan ve ara yolları da kilitliyor.

 

Bir yandan sıcak diğer yandan sonu gelmeyen araç kuyruğu sinirlerin gerilmesine yol açarken kazalar ve tartışmalar eksik olmuyor. Zaman zaman yaşanan kavgalara ise görevliler müdahale ederek büyümeden önlüyor. Tartışma ve kavgaların en büyük nedeni ise hata ile girdikleri gemi sırasında ki araçların arasında sıkışıp kalanlar ile sıra beklemek istemeyen uyanıkların kural tanımaz davranışları oluşturuyor. Kimi tersten, kimi kaldırımdan gidiyor. Kimi ise orta refüjde ki yaya geçitlerinden araç ile geçiyor.

 

 

Polis tarafından kontrol altında tutulan ana kavşaklardan sıraya giremeyenler ara sokaklardan ve hatta bir aracın güçlükle geçebileceği yaya geçitlerinden gemi kuyruğuna kaynak yapmaya çalışıyor. Aynı şekilde sıradan çıkmak isteyenlerde yaya geçitlerini kullanıyor. Bu durum tartışmaları ateşlerken başta yayalar olmak üzere diğer araç sürücülerini tehlikeye düşürüyor. Bu sorumsuzluğun son bulmasını isteyen vatandaşlar kendince uyanık bu kişilerin cezalandırılmasını bekliyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş