YOK BÖYLE KAZA

TIR’ın dorsesinden düşen kepçe, önüne kattığı 1 traktör ve kasası ile 5 aracı hurdaya çevirdi. Kazada şans eseri can kaybı yaşanmazken, büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

YOK BÖYLE KAZA
Yayınlama: 29.07.2017
6.309
A+
A-

Bayramiç ilçesi otogar yanındaki Debboylar mevkiine giden rampadan çıkmakta olan Remzi Çay idaresindeki 34 HK 1082 plakalı TIR’ın üzerinde bulunan kepçe, araçtan düşerek yokuş aşağı gelmeye başladı. Kepçe, yol boyunca park halinde duran araçları sürükledi. Kazada  17 TP 873 plakalı traktör ve römorku, 17 TE 588 plakalı otomobil, 10 LL 839 plakalı kamyonet, 17 TH 076 plakalı otomobil, 17 TF 811 plakalı kamyon ile hareket halindeki Emrah Evin’in kullandığı 17 TC 560 plakalı hafif ticari araç hasar gördü.

 

 

Kaza ile ilgili bilgi veren Emrah Evin; ilçe merkezindeki trafik yoğunluğundan kurtulmak için bu yolu seçtiğini ifade etti. Evin, “Otogar önünden Debboylar mevkiinden Ezine yoluna çıkmak istedim. Yokuşu çıkmaya başladığımda önümde giden TIR’ın üzerinden düşen iş makinesi  (kepçe) üzerimize gelmeye başladı. Yapacak hiçbir şeyim yoktu. Bir aracı tamamen ezdi ve diğer aracı da önüne katarak gelmeye başladı. Şans eseri önüne kattığı araçlar benim aracıma çarpınca makine yön değiştirerek bu kez bir traktörün ve kasasının üzerinden geçerek bir başka araca çarptı. Bu araçları da önüne katan iş makinesi kamyona çarparak durabildi” dedi.

 

 

KAYNAK. http://www.haberbayramic.com/debboy-rampasinda-faciadan-donuldu/

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş