ADI GİBİ AÇILIŞ TARİHİ DE ÖZEL..!

31 şirket ve 3 binden fazla çalışanı bünyesinde barındıran Saran Holding’in Atatürkçü sportif patronu Sadettin Saran’dan Çanakkale’ye spor salonu müjdesi geldi.

Bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli illerinde kullanıma sunduğu spor salonlarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlayan Saran, 21 yılda 21 spor salonu hedefine ulaştıklarını açıklayarak Çanakkale’de hizmete açacağı 22’nci Atatürk Spor Salonu için tarih verdi…

ADI GİBİ AÇILIŞ TARİHİ DE ÖZEL..!
Yayınlama: 13.02.2021
4.342
A+
A-

31 şirket ve 3 binden fazla çalışanı bünyesinde barındıran Saran Holding’in Atatürkçü sportif patronu Sadettin Saran’dan Çanakkale’ye spor salonu müjdesi geldi.

 

Bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli illerinde kullanıma sunduğu spor salonlarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlayan Saran, 21 yılda 21 spor salonu hedefine ulaştıklarını açıklayarak Çanakkale’de hizmete açacağı 22’nci Atatürk Spor Salonu için tarih verdi.

 

Sadece para kazanan şirket fakirdir diyerek en büyük yatırımın iyilik olduğunu vurgulayan Sadettin Saran; “Bu toprağın çocuğuyum. Hayallerimin çoğuna ulaştım. Ben yaptım, siz de yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirin, çok çalışın ve çok okuyun. Spor yapın ve Atatürkçü olun” mesajı verdi…

 

21 yıldır Türkiye’nin çeşitli illerinde adını “Atatürk” koyduğu spor salonları açarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlayan Saran Holding, ilk spor salonunu 2000 yılında Hakkari-Çukurca’da açarak bu iyilik hareketini başlatmıştı.

“Gücümüz yettiği müddetçe, 10 yılda 10 spor salonu yapmaya çalışacağız” diyerek ilk temeli atan Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, bugün hedefinin ötesine geçerek 21 salonu tamamladı ve 22’ncinin müjdesini Çanakkalelilere verdi.

 

ADI DA, AÇILIŞI DA ÖZEL OLACAK…

 

Çanakkale Atatürk Spor Salonunun adı gibi açılışı içinde özel bir tarih belirleyen Sadettin Saran; “Biz 31şirket ve 3 binden fazla çalışanıyla Saran Holding olarak şuna inanıyoruz ki, sadece para kazanan şirket fakirdir. En büyük yatırım iyiliğe yapılan yatırımdır. Biz bu dünyada kiracıyız, biz buna inanıyoruz. Bu doğrultuda senelerde kazanıldıkça sadece okul yaptırmanın, öğrencilere burs vermenin dışında spor salonları da yaptırdık. 21 sene de 21 spor salonu hedefimize ulaştık. İnşallah 22’nci Atatürk Spor Salonumuzu bu sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Çanakkale’de hizmete açacağız’ dedi.

 

SPOR YAPIN VE ATATÜRKÇÜ OLUN…

 

Türk gençliğine mesaj da veren Saran Holding’in Atatürkçü sportif patronu; “Türkiye’nin çeşitli illerinde kullanıma sunduğumuz Ulu Önder Atatürk’ün adını taşıyan spor salonlarımızda 25 bin dolayında çocuğumuz spor yaparak, zihinsel ve bedensel gelişimlerini güçlendiriyor. Bu toprağın çocuğuyum. Hayallerimin çoğuna ulaştım. Ben yaptım, siz de yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirin, çok çalışın ve çok okuyun. Spor yapın ve Atatürkçü olun” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.