AK PARTİLİ BAŞKAN İSTİFA ETTİ..!

AK Parti, Çanakkale’de istifa depremiyle sarsıldı. İki yönetim kurulu üyesinin istifa etmesinin ardından AK Partili başkanda istifasını vererek görevden ayrıldı…

AK PARTİLİ BAŞKAN İSTİFA ETTİ..!
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 23.01.2023
8.324
A+
A-

AK Parti, Çanakkale’de istifa depremiyle sarsıldı. İki yönetim kurulu üyesinin istifa etmesinin ardından AK Partili başkanda istifasını vererek görevden ayrıldı…

AK Parti Ayvacık İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Cantürk ve Özgür Köken’in görevlerinden istifa etmelerinin partide üzerinde yarattığı sarsıntı dinmeden bu defa da ilçe başkanının istifasıyla tam anlamıyla deprem yaşandı. İki yönetim kurulu üyesinin istifalarının nedeni yöneticilere olan tepki olarak yorumlanırken AK Parti’de ki kopmaların devam edeceği iddia edilmişti.

İddialar doğru çıktı ve yaklaşık iki hafta sonra bu defa AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Nazmi Tok, istifa ederek görevi bıraktı. Başkan Tok’un istifası teşkilatlarda şok etkisi yaratırken gerekçe olarak işlerinin yoğunlunu ileri sürdü.

 

Nazmi Tok, istifasına ilişkin olarak sosyal medya hesabında şu açılamayı yaptı; “İlçe Teşkilatımızla birlikte hizmet etmekten büyük keyif aldığım ve onur duyduğum İlçe Başkanlığı görevinden, işlerimin yoğunluğu sebebiyle affımı isteme zarureti doğmuştur.  Sonucunda İlçe Teşkilatımıza olan inancım ve desteğim tamdır.

Şahsımdan ve Teşkilatımızdan hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen başta Grup Başkanvekilimiz Sn. Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Sn. Jülide İskenderoğlu’na, Birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığım kıymetli İl Başkanım Naim MAKAS’a, İlçe kademelerindeki istisnasız tüm arkadaşlarıma ve değerli aileme canı gönülden teşekkür ediyorum. Kutlu davamız için, Belediye Meclisi Üyeliği görevim ile gayret ve samimiyetle çalışmaya devam edeceğim.”

 

AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Nazmi Tok, 2020 Eylül’ünde yapılan kongrede yeniden aday gösterilerek güven tazelemişti.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş