BAŞARININ SIRRI BİRLİK VE BERABERLİK..!

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti…

BAŞARININ SIRRI BİRLİK VE BERABERLİK..!
Yayınlama: 21.10.2020
6.238
A+
A-

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti…

 

ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette; ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Özgür Ekşi, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Volkan Temiz ve Genel Sekreter Sema Sandal ev sahipliği yaptılar.

 

YEREL DİNAMİKLER ORTAK AKIL İLE HAREKET ETMELİ…

 

Çanakkale’nin tarihi ve turistik değerinin dünya çapında bir marka haline getirilmesini hedefliyoruz diyen ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Buna uygun projeler öneriyoruz ve destekliyoruz. Son dönemde İlimize yapılan 1915 Çanakkale Köprüsü, Ezine Gıda OSB gibi büyük yatırımlarla daha da ilgi odağı haline geldi. Bu gelişimin farkında olmalı ve yönümüzü doğru çizmeliyiz. Bu çerçevede yerel dinamiklerin ortak akıl ile hareket etmesi, birlik ve beraberlik içerisinde çalışması çok önemli. Güçlerimizi birleştirerek Çanakkale için en iyisini hedeflemeliyiz” şeklinde konuştu.

 

DİYALOG İLE ÇÖZÜLEMEYECEK KONU YOK…

 

Çanakkale’nin gelişmesi ve istihdamın artması için birlikte hareket edilmesinin gerekliliğine vurgu yaparak diyalog ile çözülemeyecek bir konu olmadığının altını çizen Başkan Gökhan ise; “Ticaret ve Sanayi Odamız ile belli aralıklarla bir araya gelir bu toplantıları devam ettirebiliriz. Çanakkale için geliştirilecek her projede Odamıza destek olur, üzerimize düşen neyse yaparız” dedi.

 

Ziyaret sırasında ayrıca Çanakkale’nin 1/100.000 planının revize edilmesi, Çimenlik Kalesi ve Efrad Okulu projesinin hayata geçirilmesi, İlimizin yatırım imkanları konularında görüş alış verişinde bulunuldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.