BU SÖZLER KAVGA ÇIKARTIR..!

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile İYİ Parti GİK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz arasında ki “FETÖ” tartışmasına dahil olarak Uz hakkında ağır ithamlarda bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek’e, mevkidaşı İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran’dan çok sert yanıt geldi…

BU SÖZLER KAVGA ÇIKARTIR..!
Yayınlama: 22.10.2020
4.340
A+
A-

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile İYİ Parti GİK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz arasında ki “FETÖ” tartışmasına dahil olarak Uz hakkında ağır ithamlarda bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek’e, mevkidaşı İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran’dan çok sert yanıt geldi.

 

Sözde ilçe başkanı dediği Ölçek’i isim vermeden yalan ve iftira atmakla suçlayan İYİ Partili Gapan; “Demokrasi korkağı bu şahsa tavsiyemiz kumda oynamaya devam etsin, çünkü Rıdvan UZ’un kendisine on gömlek fazla geleceği aşikardır” dedi…

 

AK PARTİLİ TURAN İLE İYİ PARTİLİ UZ ARASINDA FETÖ GERGİNLİĞİ…

 

Bilindiği gibi İYİ Parti Milletvekili Ümit Özdağ, özel bir televizyon kanalında partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’yu FETÖ’cülük ile suçlamış bunun üzerine AK Partili Bülent Turan; “İYİ Parti’de kim FETÖcü, kim değil bilemem ama 1 yıl önce; ‘İYİ Parti bir operasyon için kuruldu, seçimden sonra dağılma süreci başlayacak’ demiştik Partisine küsen Gn Bşk, Mv istifaları, kongrede liste oyunları derken şimdi de malum tartışma. Bekleyin, Grup bile kuramayacaklar!” şeklinde açıklamada bulunmuştu.

İYİ Partili Rıdvan Uz’dan yanıt gecikmemiş ve; “Terör örgütüne selam duran, Meclis kürsüsünden methiyeler dizen, oturduğu koltukta derin fetö izleri taşıyan muhterem, fötecü kim bilemem diyor, aynaya bak Bülent Turan fetöcü kim gerçekten bilmek istiyorsan İyi Parti’nin siyasi ayağı araştırılsın önergesine red veren Ak Partide ara” diyerek tartışmayı alevlendirmişti.

 

ORA DA FETÖCÜ’DE VAR PKK DESTEKÇİSİ BÖLÜCÜLERDE…

 

Yaşanan bu gelişmenin ardından tartışmaya dahil olan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ise; ““Rıdvan Uz, Sayın Turan’a dil uzatmadan önce, zihni ile beraber kirlenmiş o ellerini iyice bir yıkasın ve temizlesin de, ondan sonra çıkıp konuşsun.

O kirli elleri ile kimi gösterdiğine dikkat etsin ve de haddini bilsin. İşi gücü şov yapmak olan bu zatı Tüm Çanakkale halkı yakinen bilmekte ve tanımaktadır.

Terör Örgütleri ile iltisaklı birilerini arıyorsan, PKK’nın yasal uzantısı HDP ile kolkola giren CHP’nin ittifak ortağı ve hamisi olan kendi partine bakacaksın; ora da FETÖCÜ’de var PKK destekçisi bölücülerde…

Amacı tamamen polemikler ile gündeme gelmek olan bu şovmen zatın Çanakkale’ye de, bu Millete de tek bir faydası olmamıştır, olmaz da” diyerek söz düellosunu bir üst seviyeye taşımıştı.

 

KARŞISINA ADAY BİLE ÇIKARTTIRILMAYAN DEMOKRASİ KORKAĞI…

 

Giderek uzayan tartışmaya son olarak İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran’da dahil oldu.“Kendi sosyal medya hesaplarından, Genel İdare Kurulu Üyemiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Rıdvan UZ’a yapılan iftiralarla ilgili, ‘Sözde’ İlçe Başkanına cevabımızdır” diyerek açıklamada bulunan İYİ Partili Gapran, şu çarpıcı cümleleri kurdu;

 

“Demokrasi korkağı, kendi ilçe kongresinde karşısına aday bile çıkarttırılmayan, siyasi partisinin değil, kendi milletvekilinden aldığı talimatla sözcülüğünü yapan, Genel İdare Kurulu Üyemiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Rıdvan UZ’a yalan ve iftiralarla saldıran bu şahsın, kendisine yakışan bir. meziyet olduğu bellidir.

 

Partisinden bi haber olduğu gibi, Çanakkale’den de bi haber olan bu şahsa tavsiyemiz kumda oynamaya devam etsin, çünkü Rıdvan UZ’un kendisine on gömlek fazla geleceği aşikardır.

 

Haber okumaktan bi haber olan bu kişi, internet arama motorlarında FETÖ, BARZANİ, ŞİVAN PERVER gibi kelimeler yazarak görselleri incelesin. Fetö ve pkk destekçilerini daha net görecektir.

 

Yine son olarak kendisine tavsiyemiz, bunları destekleyeceği yerde, evine ekmek götüremeyen babalar, çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden analar, her geçen gün artan genç işsizler, kurucumuz Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e saldıranlar hakkında açıklama yapabilmesidir.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş