Danışmanlık Hizmeti Alınacak

1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü ve bağlantı yolları projesinin, mühendislik kontrollüğünü gerçekleştirerek uygunluğunu ve ödeme onayı gibi işlerini yürütecek olan danışmanlık hizmetleri ihalesi yapılacak.

Danışmanlık Hizmeti Alınacak
Yayınlama: 18.01.2017
4.389
A+
A-

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Kınalı – Tekirdağ – Çanakkale – Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara – Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü Dahil) Kesimi Yap – İşlet – Devret Modeli İle Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti ihalesi 27 Mart 2017 tarihinde saat 14.30’da yapılacak. İhale dosyası 30 bin liradan satışa çıkarılırken geçici teminat 5 milyon lira olarak belirlendi. İhale, komisyon huzurunda kapalı teklif alma usulüne göre yapılacak.

 

18.01.2017 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan ihaleye ilişkin şu bilgiler verildi

 

1 – “Kınalı – Tekirdağ – Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara – Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü Dahil) Kesimi Yap – İşlet – Devret Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti İşi”nin ihalesi; 27.03.2017 günü saat 14:30’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Yücetepe/ANKARA B-Blok 3. Kat İşletmeler Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda, İhale Komisyonu huzurunda kapalı teklif alma usulüne göre yapılacaktır.

 

2 – İhalenin Konusu: Yüksek Planlama Kurulu’nun 02.09.2016 tarih ve 2016/T-18 sayılı kararına dayalı olarak 3996 sayılı ‘Bazı Yatırım ve Hizmetlerin Yap – İşlet – Devret Modeli Çerçevesinde Yaptırılması Hakkında Kanuna göre ihalesi yapılacak olan Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara – Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü Dahil) Kesimi Yap-İşlet-Devret Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti İşidir.

 

3 – İstekliler; 20.02.2017 tarihinden itibaren Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat: 3’te ihale dosyasını ücretsiz olarak görebilirler. İhaleye ilişkin ihale dosyası satış bedeli (KDV Dahil) 30.000 TL’dir. İhaleye iştirak etmek isteyen istekliler, dosya bedelini Karayolları Genel Müdürlüğü Muhasebe, Kesin Hesap ve Raporlama Şubesi Müdürlüğü’ne yatırmalarını müteakip, aldıkları makbuz karşılığında Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’na müracaat ederek ihale dosyasını alabileceklerdir.

 

4 – Söz konusu işe ait Geçici Teminat Tutarı 5.000.000 TL (Beş Milyon Türk Lirası)’dır. Teminat olarak kabul edilecek değerler, İdari Şartnamenin ilgili maddelerinde belirtilmiştir.

 

5 – Teklifler, en erken ihale tarihinden 7 (yedi) gün öncesinden başlamak üzere ihale tarihinde ihale saatine kadar Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat:3 İhale Komisyonu Başkanlığı’na elden veya posta ile teslim edilecektir. Belirtilen gün ve saatten sonra verilen teklifler ile postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecektir. Saat ayarında Türkiye Radyo ve Televizyon (TRT) Kurumu’nun saat ayarı esastır.

 

6 – İhaleye katılacaklarda aranılacak şartlar, işe ait İdari Şartnamede belirtilmiştir.

 

7 – Anılan iş 3996 sayılı Kanunun 12. Maddesine göre, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamı dışında ihale edilecektir.

 

8 – İdare, görevlendirmeyi yapıp yapmamakta tamamen serbest olup istekliler, İdare’nin bu serbestliğinden dolayı herhangi bir nam altında İdare’den talepte bulunamazlar. İlgilenenlere ilanen duyurulur.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş