EVLENECEKSEN GİT

“Evlilik Hazırlıkları 2017 “WEDDING SHOW” Fuarı 5. kez kapılarını ziyaretçilerine açacak. Çanakkale’nin tek evlilik ve düğün hazırlıkları fuarı 5. yılında da evlenecek olan çiftlerin vazgeçilmez adresi olacak.

EVLENECEKSEN GİT
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 22.01.2023
6.807
A+
A-

Bu yıl 1-2 Nisan tarihleri arasında Çanakkale’de 5. düzenlenecek “Evlilik Hazırlıkları 2017 “WEDDING SHOW” Kolin Hotel,Megaron salonunda bir kez daha ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Evlenmeyi düşünen çiftlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen fuar, sektöre öncülük eden gelinlik ve moda evleri, oteller ve düğün salonları, ev tekstili, takı ve mücevher, mobilya, davetiye ve nikah şekeri, beyaz eşya, çiçekçiler, züccaciye, kuaför ve güzellik salonları, fotoğraf stüdyoları, ayakkabı-çanta, çeyiz firmaları ile organizasyon firmalarını buluşturacak.

Türkiye’de her yıl ortalama 600 bin çift evlendiğini ifade eden HERA Organizasyon Genel Koordinatörü Arzu Türkyılmaz, düğün ve yeni ev kurma hazırlığında yer alan sektördeki firmaların da giderek artmaya devam ettiğini dile getirdi. Bugüne kadar yaptıkları evlilik fuarlarına 50 binin üstünde ziyaretçinin katıldığını dile getiren Türkyılmaz, ‘‘Bu yılda düğün ve evlilik hazırlığı yapan çiftler, günlerce süren telaşlarını birkaç gün içinde tamamlama ve gelinlik, damatlık, davetiye, nikah şekeri, düğün mekanı, organizasyon şirketi, fotoğraf firması gibi ihtiyaçlarını aynı anda, aynı mekanda bulma imkanını elde edecekler. Yenilikler arasında digital anı defteri gibi özel hizmetlerin yanı sıra, Yurtdışında düğün yapmak ya da ada düğünleri isteyen çiftler her türlü imkanı bu yılki fuarda bulacaklar. Fuara ilginin bu yıl da büyük olmasını umuyoruz’’şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş