Gün Kişisel Hesaplar Günü Değil..!

Şahsında ÇTSO’yu hedef alan hiçbir açıklamaya cevap vermeyeceğini açıklayan ÇTSO Başkanı Bülend Engin, derdi koltuk olan varsa seçilir gelir oturur diyerek resti çekti…

Gün Kişisel Hesaplar Günü Değil..!
Yayınlama: 06.01.2017
4.178
A+
A-

Şahsında ÇTSO’yu hedef alan hiçbir açıklamaya cevap vermeyeceğini açıklayan Bülend Engin, derdi koltuk olan varsa seçilir gelir oturur diyerek resti çekti…

 

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, odanın resmi web sitesi ve sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada kamuoyuna seslenerek, Türkiye’nin kirli bir taarruz altında olduğuna dikkat çekti ve günün kişisel hesaplar değil milli birlik ve beraberlik günü olduğunu vurguladı.

 

Ülkemizin bütünlüğünden daha değerli hiç bir şey yoktur…

 

Bülend Engin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Türkiye kirli bir taarruz altındadır. Her gün şehitlerimizi toprağa veriyoruz. Gün kişisel hesaplar günü değildir. Gün, Ülkemizin ve Çanakkale’mizin bütün değerlerine, bütün kurumlarına sahip çıkma günüdür. Milli birlik ve beraberlik günüdür.

 

Böyle bir zamanda birlik ve beraberlik içinde olmayı milli görev biliyorum. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Çanakkale İş Dünyasının kalbidir. Saygın ve değerli bir kurumudur. Kimden gelirse gelsin, ne denli haksız olursa olsun şahsımda Odamızı hedef alan fiili gayretlere ve maksatlı açıklamalara cevap vermeyeceğim.

 

Derdi koltuk olan varsa seçilir gelir oturur. Ama derdi başka emellere hizmet etmek olan varsa ÇTSO yanlış adrestir. Benim için; birlik ve beraberliğimizden, Ülkemizin bütünlüğünden daha değerli hiç bir şey yoktur.”

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş