GÜNEŞHAN YARIŞTA BENDE VARIM DEDİ..!

GÜNEŞHAN YARIŞTA BENDE VARIM DEDİ..!
Yayınlama: 16.03.2023
Düzenleme: 16.03.2023
1.330
A+
A-

CHP Çanakkale teşkilatında her kademede görev yapan, sakin ve efendi kişiliğe ile tanınan İsmet Güneşhan, CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı oldu. Güneşhan’ın adaylığı sadece CHP’liler tarafından değil taraflı tarafsız birçok Çanakkaleli tarafından sevinçle karşılandı…

 

 

CHP Genel Merkezi’nde aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Güneşhan’a, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Serdar Soydan ve partililer eşlik etti.

 

KARANLIK GÜNLERİ AYDINLIĞA TAŞIYACAĞIZ…

 

Aday adaylığı başvurusu ile ilgili açıklama yapan CHP’li Güneşhan, Çanakkale’yi daha iyi bir noktaya getirmek için çok çalışacaklarını söyledi. Millet İttifakı olarak Türkiye’yi içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik krizden çıkartacaklarını belirten Güneşhan, şunları söyledi:

 

 

“Partimizin ilgili organlarına aday adaylığı başvuruşumuzu gerçekleştirdik. Çanakkale ve partimiz bu zamana kadar bizlere hep destek verdi. Şimdi sıra destek vermesi gerekenler bizleriz. Türkiye zor günlerden geçiyor. Hem ekonomik hem siyasi derin bir kriz içindeyiz. Bu kriz Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi şehrimiz Çanakkale’de de çok ağır bir şekilde hissediliyor. Saray iktidarının bu krizi çözme kabiliyeti kalmamıştır. Bu krizi biz yani Millet İttifakı çözecektir. Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılında cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırarak, ülkemizi içinde bulunduğu karanlık günlerden aydınlığa taşıyacağız. Hiç şüphemiz yok ki Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı olacaktır. Bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi ya getireceğiz ya getireceğiz. Çanakkalemiz ve Türkiyemiz iktidarımızda rahat bir nefes alacaktır.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş